Будинки і спорудиВідстані від будинку, складу і навантажувально- розвантажувальних

Будинки і спорудиВідстані від будинку, складу і навантажувально- розвантажувальних майданчиків залежно від кількості наповнених 50-літрових балонів, м
До 400Від 400 до 1200Більше
1200Незалежно від місткості
Громадські будинки невиробничого характеру—100
Будинки промислових і сільськогосподарських підприємств, а також підприємства побутового обслуговування виробничого характеру, автомобільні дороги (до краю дороги), залізниці, включаючи під\’їзні (до осі) колії—20
11.4Телекомунікаційні мережі
11.4.1Під час розроблення документації з просторового планування слід передбачати рішення, які мають забезпечити:
-сталість телекомунікаційної мережі;
-надійність та довгострокову експлуатацію лінійно-кабельних споруд та обладнання;
-перспективу розвитку мережі за рахунок наявності резервної ємності в телекомунікаційних кабелях та каналах кабельної каналізації електрозв\’язку;
-сприятливі умови для експлуатації мережі.
11.4.2Ємність кабельної каналізації електрозв\’язку повинна враховувати потреби для забез-печення послуг: телефонного зв\’язку, доступу до мережі Інтернет, кабельного телебачення, дис-петчеризації.
11.4.3Прокладання телекомунікаційних кабелів у ґрунті слід здійснювати з урахуванням умов прокладання, захисту від ударів блискавки, зовнішніх електромагнітних впливів, гризунів.
Прокладання телекомунікаційних кабелів у ґрунті не допускається на ділянках, які не мають закінченого горизонтального планування, піддаються здійманню, заболочені.
11.4.4Траси ліній телекомунікацій повинні прокладатися, за можливості, згідно з межами і полями сівозмін, вздовж доріг, лісосмуг, існуючих трас інженерних комунікацій з таким розрахунком, щоб забезпечувати вільний доступ до комунікацій з територій, які не зайняті сільськогосподарськими угіддями.
11.4.5При розміщенні підсилювальних станцій мобільного зв\’язку, інтернету слід дотримуватись вимог [49].
11.4.6При проектуванні нових територій житлової забудови слід враховувати можливість будівництва кабельного телебачення. Головна станція кабельного телебачення повинна розмі – щуватися у геометричному центрі забудови відповідної території в будинку, домінуючому за поверховістю.
11.4.7Майданчики для спорудження радіотелевізійних станцій слід визначати так, щоб напру-женість поля, яка створюється ними на територіях населених пунктів, не перевищувала допустимих рівнів напруженості поля для населення відповідно до вимог [49].
11.4.8За межею населеного пункту допускається установлення радіопередавачів потужністю до 0,1 кВт.
11.4.9Мінімальні відстані від прийомних радіостанцій до усіх джерел індустріальних радіо-перешкод слід приймати за таблицею 11.9.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code