Ширина санітарно-захисної смуги водоводів та водопровідних мереж

Ширина санітарно-захисної смуги водоводів та водопровідних мереж, що проходять по неза- будованій території, встановлюється (від зовнішньої стінки водоводу):
-при прокладанні в сухих ґрунтах та умовному діаметрі до 1000 мм включно – не менше ніж 10 м, а при більшому діаметрі не менше ніж 20 м;
-при прокладанні в мокрих ґрунтах (незалежно від умовного діаметра) – не менше ніж 50 м.
– при прокладанні водоводів по забудованій території ширину санітарно-захисної смуги слід призначати згідно з вимогами [90], за умов облаштування мереж у захисних водонепроникних футлярах ширину санітарно-захисної смуги допускається визначати не менше ніж 5м.
11.1.19Основні водоохоронні та санітарні заходи на території зони санітарної охорони підземних і поверхневих джерел водопостачання та майданчиків споруд водопідготовки необхідно визначати відповідно до вимог [90].
11.1.20Розміри СЗЗ від каналізаційних очисних споруд і насосних станцій до об\’єктів житлової забудови, громадських установ, будинків і споруд, продовольчих складів, підприємств харчової промисловості слід визначати згідно з додатком Ж.4.
11.1.21Водовідведення стічних вод у населених пунктах рекомендується передбачати за такими системами: роздільній, напівроздільній, змішаній.
Каналізування промислових підприємств рекомендується передбачати за повною роздільною системою.
Очисні споруди населених пунктів та промислових підприємств проектують з урахуванням розрахункової витрати стічних вод і сумарної кількості забруднювальних речовин, враховуючи вимоги [91].
11.1.22На каналізаційних самопливних і напірних мережах необхідно передбачати захисні охоронні зони, розміри яких слід визначати відповідно до вимог [91].
11.1.23Очищення стічних вод в селищних і сільських населених пунктах слід передбачати згідно з вимогами [91].
11.2Санітарне очищення
11.2.1Норми утворення твердих побутових відходів визначаються згідно з вимогами [45], а при розробленні генеральних планів населених пунктів та детальних планів території для новоутво- рюваних населених пунктів відповідно до таблиці 11.2.
Таблиця 11.2 – Норми утворення твердих побутових відходів
Об\’єкти утворення твердих побутових відходівРозрахункова
одиницяРічна норма утворення твердих побутових відходів на розрахункову одиницю
кгм3
Житлові будинки багатоквартирні упорядковані1 мешканець300-3501,8-2,0
Житлові будинки садибної забудови1 мешканець350-4502,5-3,5
В середньому по населеному пункту з урахуванням організацій та установ, маятникової міграції1 мешканець300-3501,8-2,5
Сміття з удосконаленого покриття доріг та площ1 м2 площі5-150,008-0,025
Садові відходи від зелених насаджень1 м2 площі-0,008
Примітка 1. Норми утворення твердих побутових відходів для житлових будинків садибної забудови за наявності опалення на вугіллі необхідно збільшувати на 30-50 %.
Примітка 2. Норми утворення великогабаритних, ремонтних та будівельних відходів слід визначати в розмірі 10 % від загальної кількості утворення твердих побутових відходів в населеному пункті.
Примітка 3. Відходи електричного та електронного обладнання слід приймати із розрахунку 6 кг на одного мешканця на рік.
Розміри земельних ділянок підприємств і споруд з транспортування, знешкодження і переробки твердих побутових відходів слід визначати за таблицею 11.3.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code