РЕГЛАМЕНТ надання інформації про зареєстровані земельні ділянки органу державної реєстрації прав

ЗАТВЕРДЖЕНО 
Наказ Міністерства 
юстиції України, 
Міністерства аграрної політики 
та продовольства України 
03.12.2012  № 1779/5/748
Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
10 грудня 2012 р. 
за № 2056/22368
РЕГЛАМЕНТ надання інформації про зареєстровані земельні ділянки органу державної реєстрації прав та про зареєстровані права на земельні ділянки органу, що здійснює ведення Державного земельного кадастру
1. Цей Регламент визначає порядок та процедуру інформаційної взаємодії при наданні Укрдержреєстром інформації про зареєстровані речові права на земельні ділянки Держземагентству України та наданні Держземагентством України до Укрдержреєстру інформації про зареєстровані земельні ділянки (далі – інформаційний обмін), форми журналів обліку переданих та отриманих інформаційних файлів.
2. У цьому Регламенті терміни вживаються у значеннях, наведених у Законах України \”Про Державний земельний кадастр\” та \”Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень\”, інших нормативно-правових актах, прийнятих відповідно до них.
3. Інформаційна взаємодія здійснюється телекомунікаційними каналами зв’язку загального користування із застосуванням криптографічного захисту інформації та з використанням електронного цифрового підпису.
4. Інформаційні файли про зареєстровані земельні ділянки формуються за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру за структурою, визначеною у додатку 1 до цього Регламенту. Інформаційні файли про зареєстровані речові права на земельну ділянку формуються за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав) за структурою, визначеною у додатку 2 до цього Регламенту.
5. Інформаційні файли при формуванні перевіряються за XSD-схемою. При перевірці обмінних файлів суб’єкти інформаційної взаємодії повинні користуватися єдиною версією XSD-схеми.
6. Інформаційний файл про зареєстровані земельні ділянки, що містить відомості про зареєстровані протягом дня земельні ділянки, надається Укрдержреєстру не пізніше наступного робочого дня від дати державної реєстрації земельної ділянки.
Інформаційний файл про зареєстровані речові права на земельну ділянку, що містить відомості про внесені протягом дня до Державного реєстру прав записи про державну реєстрацію речових прав на земельні ділянки, надається Держземагентству не пізніше наступного робочого дня.
7. Суб’єкти інформаційної взаємодії здійснюють ведення електронних журналів обліку переданих та отриманих інформаційних файлів за формою, визначеною у додатку 3 до цього Регламенту.
8. Суб’єкти інформаційної взаємодії для ідентифікації користувача та підтвердження цілісності даних в електронній формі використовують електронний цифровий підпис, сумісний з програмним забезпеченням Державного реєстру прав, чинність відкритого ключа якого засвідчена посиленим сертифікатом відкритого ключа.
9. У разі виникнення питань, не визначених цим Регламентом, суб’єкти інформаційної взаємодії вирішують їх відповідними спільними рішеннями, які оформлюються окремими протоколами.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code