Розрахунок граничного розміру пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста

Розрахунок граничного розміру пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста 
Граничний розмір пайової участі (внеску) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста розраховується, виходячи із загальної кошторисної вартості будівництва (реконструкції) об\’єкта та не перевищує встановленого законом розміру. 
Проведення остаточного розрахунку розміру пайового внеску, розрахованого із застосуванням норми щодо його граничного розміру, здійснюється Управлінням після надання забудовником (інвестором) фактичних показників щодо вартості об\’єкта будівництва відповідно до акта готовності об\’єкта до експлуатації та свідоцтва інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. 
У випадку, якщо забудовником (інвестором) не надані документи про затвердження у встановленому порядку кошторисної вартості будівництва (реконструкції) об\’єкта, розрахунок обсягу пайової участі проводиться відповідно до п. 6.1 та п. 6.2 цього Порядку без застосування норм щодо граничного розміру. 
6.3.1. Розрахунок граничного розміру пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) при будівництві (реконструкції) нежитлових будівель та споруд (крім будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення). 
Граничний розмір пайового внеску забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста при будівництві (реконструкції) нежитлових будівель та споруд (крім будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення) розраховується за наступною формулою: 
Г н = В кб * 0,10, де
(10) 
Г н – граничний розмір пайової участі забудовників (інвесторів) для будівництва (реконструкції) нежитлових будівель та споруд; 
В кб – затверджена у встановленому порядку загальна кошторисна вартість будівництва (реконструкції) нежитлових будівель та споруд. 
6.3.2. Розрахунок граничного розміру пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) при будівництві (реконструкції) житлових будинків, будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення. 
Граничний розмір пайового внеску забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста при будівництві (реконструкції) житлових будинків, будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення розраховується за наступною формулою: 
Г ж = В кб * 0,04, де
(11) 
Г ж – граничний розмір пайової участі забудовників (інвесторів) при будівництві житлових будинків, будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення; 
В кб – затверджена у встановленому порядку загальна кошторисна вартість будівництва житлових будинків, будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення. 
7. Перехідні положення 
7.1. Цей Порядок набирає чинності з дня опублікування рішення про його затвердження. 
7.2. Відповідно до статті 3 розділу II Закону України \”Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва\” додатково застосовуються наступні положення: 
7.2.1. Забудовники (інвестори), що здійснюють будівництво житла, мають право на відстрочення термінів сплати пайового внеску, встановлених договором. 
Підставою для відстрочення (перенесення) термінів сплати пайового внеску є заява таких забудовників (інвесторів), що подається до Головного управління економіки та інвестицій не пізніше передбаченого договором строку сплати пайового внеску або його частини, відповідно до графіка, із зазначенням суми, терміну відстрочення та причин неможливості сплати, що підтверджується відповідними документами. 
7.2.2. У разі прострочення термінів сплати пайового внеску забудовниками (інвесторами), що здійснюють будівництво (реконструкцію) об\’єктів, призупиняється дія ордеру на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення до погашення заборгованості, що виникла. 
7.2.3. При оформленні права власності на об\’єкти незавершеного будівництва та їх частини з метою подальшого продажу чи передачі в іпотеку, обов\’язковим є надання довідки Головного управління економіки та інвестицій про повну сплату пайового внеску забудовником (інвестором). 
7.3. Рішення щодо зарахування витрат забудовників (інвесторів) на створення зовнішніх інженерних мереж, які прийняті до комунальної власності територіальної громади м. Києва відповідними розпорядчими документами, в рахунок сплати пайового внеску та щодо відстрочення (перенесення) термінів сплати пайового внеску по укладених договорах приймає постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку за поданням Головного управління економіки та інвестицій на підставі заяви забудовника (інвестора) із зазначенням суми, терміну відстрочення та причин неможливості сплати, які є підставою для відстрочення платежу, що підтверджується відповідними документами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code