Про створення комунального підприємства Спецжитлофонд

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія XXIII скликання
РІШЕННЯ
від 1 березня 2001 року N 217/1194
Про створення комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення \”Спецжитлофонд\”
Відповідно до статті 26 Закону України \”Про місцеве самоврядування в Україні\”, статті 17 Закону України \”Про столицю України – місто-герой Київ\”, з метою раціонального використання гуртожитків в місті Києві та створення належних умов для проживання їх мешканців Київська міська рада вирішила:
1. Створити на базі Дирекції з утримання та експлуатації житлових будинків маневреного фонду комунального підприємства \”Київжитлоспецексплуатація\” комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення \”Спецжитлофонд\”, підпорядкувавши його Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації.
2. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):
2.1. Затвердити, за погодженням з постійною комісією Київради з питань власності, статут комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення \”Спецжитлофонд\”.
2.2. Провести поетапну передачу на баланс комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення \”Спецжитлофонд\” гуртожитків підприємств комунальної власності територіальної громади міста Києва.
2.3. При коригуванні бюджету на 2001 рік передбачити виділення Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації коштів у розмірі 10 (десять) мільйонів гривень для замовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію гуртожитків з переплануванням їх під житлові будинки та часткового фінансування їх реконструкції.
3. Дати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва гуртожитків державних підприємств, організацій та господарських товариств.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code