Обладнання майданчиків для паркування

Обладнання майданчиків для паркування

13. Майданчики для паркування обладнуються відповідно до вимог цих Правил та Правил дорожнього руху.

14. Відведені майданчики для паркування позначаються дорожніми знаками та суцільною синьою (блакитною) смугою на проїзній частині і на бордюрі, який відокремлює проїзну частину від пішохідної.

15. Відведені майданчики для платного паркування обов’язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами із  розрахунку – не менш одного паркувального  автомату  на 10 місць для  паркування в обидві  від  нього  сторони вздовж  проїзної частини  вулиці, дороги  або тротуару.

16. Спеціально обладнані майданчики для паркування позначаються дорожніми знаками та розміткою.

Спеціально обладнані майданчики для паркування можуть бути наземними, підземними, багаторівневими.

17. Спеціально обладнані майданчики для платного паркування обов’язково повинні бути обладнані автоматичними в’їзними та виїзними терміналами.

На спеціально обладнаних майданчиках у разі можливості встановлюється система відеоспостереження за рухом транспортних засобів на їх території і табло із змінною інформацією про наявність вільних місць для паркування, яке розташовується на в’їзді. Відеоінформація повинна зберігатися не менш як один місяць.

На спеціально обладнаних майданчиках можуть розміщуватися контрольно-пропускний пункт, приміщення для обслуговуючого персоналу, туалет тощо.

 

18. Підземні та багаторівневі спеціально обладнані майданчики для паркування повинні мати на в’їзді схему розміщення місць для паркування, в’їздів та виїздів, у тому числі розміщення місць для паркування транспортних засобів загального призначення, якими керують інваліди, або транспортних засобів спеціалізованого призначення, які їх перевозять.

Підземні та багаторівневі спеціально обладнані майданчики забезпечуються автоматичними установками пожежогасіння та пожежною сигналізацією.

19. Паркувальні автомати і автоматичні в’їзні та виїзні термінали на майданчиках для платного паркування встановлюють стаціонарно.

20. Не обладнуються паркувальними автоматами та автоматичними в’їзними та виїзними терміналами спеціально обладнані майданчики для платного паркування у разі їх призначення виключно для користувачів, які сплачують збір за паркування та вартість послуг з утримання майданчиків для платного паркування у безготівковій формі за договором про паркування протягом визначеного строку, але не менш як один місяць.

21. На майданчиках для платного паркування у доступному для ознайомлення користувачів місці розміщуються:

відомості про оператора (найменування, адреса, контактні телефони);

розмір збору за паркування та вартість послуг з утримання майданчиків для платного паркування, вид  оплати  (готівковий або безготівковий).

Зазначена інформація надається відповідно до законодавства про мови, а також у разі потреби розміщується її переклад англійською мовою.

22. На майданчиках для паркування обов’язково облаштовуються місця (в обсязі 10 відсотків загальної кількості, але не менш як одне місце) відповідного розміру, позначені дорожніми знаками та розміткою для паркування транспортних засобів загального призначення, якими керують інваліди, або транспортних засобів спеціалізованого призначення, які їх перевозять. Відстань від в’їзду на майданчик для платного паркування до найближчого такого місця не може перевищувати 50 метрів.

На місцях для паркування транспортних засобів загального призначення, якими керують інваліди, або транспортних засобів спеціалізованого призначення, які їх перевозять, не можуть бути розміщені інші транспортні засоби.

У разі паркування  на місцях, призначених для паркування транспортних засобів загального призначення, якими керують інваліди, або транспортних засобів спеціалізованого призначення, які їх перевозять, іншими  користувачами, власники таких  транспортних засобів несуть  відповідальність відповідно до законодавства.

Без категорії

admin

Architect PhD Kyiv in Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code