Разместить сслыку у себя на ресурсе на наш сайт

Кухня – дуже важливе місце в будинку. Тут збираються разом за сніданком, обговорюють важливі події за обідом, діляться емоціями ввечері, відпочивають з друзями і так далі. Інтер’єр кухні особливо важливий для хазяйки, яка щодня готуватиме тут. Має значення розташування кожного елементу: стільниці, духової шафи, полиць та столів, плитки, холодильника тощо. Саме тому кращий варіант, який дозволяє задовольнити всі потреби, – це кухні під заказ. Але для того, щоб робити замовлення, треба визначитись, що і де має бути.

Головні правила зручного планування

Щоб замовити кухню, необхідно врахувати багато факторів: розмір та форму, кількість членів сім’ї, розташування інженерних комунікацій. Усі ці нюанси мають бути враховані ще на стадії розробки проєкту. Існує декілька правил, при виконанні яких вдасться створити функціональний та безпечний простір:

  • «Правило трикутника». Робоча зона кухні має три основні складові – мийку, плиту та холодильник. Вони мають розташовуватися відносно поряд, щоб не доводилося витрачати час на пересування між ними. Рекомендується розміщувати ці елементи у вершинах уявного трикутника, у якого кожна сторона має довжину не більше 2 метрів.
  • Розміщення мийки. Мийка підключається до водогону та є центром активності на кухні. Тому радять починати створення плану приміщення з визначення місця для неї, а вже потім планувати розташування інших меблів.
  • Розміщення холодильника. Щоб замовити цільні кухні під заказ в Києві, холодильник краще встановити в одному із кутків приміщення або збоку гарнітуру. В іншому випадку робочі поверхні доведеться розривати на невеликі ділянки. Також треба врахувати розмах відкритих дверцят, щоб вони не перекривали вільний простір кухні.
  • Розміщення плити. Найкраще ставити плиту таким чином, щоб з обох її сторін залишалося хоча б по 40 см робочої поверхні. Не варто розміщувати варильну панель безпосередньо біля мийки.
  • Асортимент модулів. Кухні на заказ можуть складатись із різної кількості столів, шаф та полиць. Ретельно продумайте, скільки потрібно місця для сервізів, посуду та заготовок. Як зробити виступи, ніші чи нестандартні кути функціональними.

Кухні на заказ в Києві в компанії LECONFORT.FACTORY – це завжди втілення мрії. Якщо ви не можете самостійно спланувати облаштування приміщення, наші професійні дизайнери розроблять індивідуальний проект з урахуванням кожного побажання.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code