Права працівників служби спостереження

 Права працівників служби спостереження
 
     9.3.1. Спеціалісти технічного нагляду мають право:
     9.3.1.1. Надавати керівникам підприємств, установ, організацій пропозиції та готувати приписи щодо усунення наявних недоліків. ( Абзац перший підпункту 9.3.1.1 пункту 9.3 в редакції Наказу Держбуду N 184/140 ( z0589-99 ) від 28.07.99 )
     Припис спеціаліста служби спостереження, у тому числі про зупинення робіт, може скасовувати в письмовій формі лише посадова особа, якій підпорядкована служба спостереження.
     9.3.1.2. Представляти підприємство в державних та громадських установах при розгляданні питань спостереження за безпечною експлуатацією будівель та споруд.
     9.3.1.3. Безперешкодно в будь-який час відвідувати виробничі об\’єкти, структурні підрозділи підприємства, зупиняти роботу виробництв, дільниць, машин, механізмів, устаткування та інших засобів виробництва виключно в разі порушень, які загрожують життю або здоров\’ю працюючих.
     9.3.1.4 Надсилати керівникові підприємства подання про притягнення до відповідальності працівників, які порушують вимоги щодо спостереження за безпечною експлуатацією будівель та споруд.
 
     9.4. Відповідальність працівників служби спостереження
     9.4.1. Працівники служби спостереження підприємств, об\’єднань, міністерств, інших центральних та місцевих органів державної виконавчої влади несуть персональну відповідальність за:
     а) невідповідність прийнятих ними рішень вимогам діючого законодавства з безпечної та надійної експлуатації будівель та споруд;
     б) невиконання своїх функціональних обов\’язків, передбачених цим Положенням про службу спостереження та посадовими інструкціями;
     в) невірогідність та несвоєчасність підготовки статистичних звітів з питань спостереження за безпечною експлуатацією будівель та споруд.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code