Планування заходів планово-запобіжних ремонтів

 Планування заходів планово-запобіжних ремонтів
     4.1. Усі роботи, передбачені системою планово-запобіжних ремонтів на виробничих будівлях і спорудах, виконуються за річними планами (графіками), що затверджені власниками (керівниками) об\’єднань, підприємств чи організацій.
     4.2. У річних планах-графіках встановлюються терміни проведення планових технічних оглядів, поточних і капітальних ремонтів з розподілом усіх заходів за місяцями.
     4.3. Якщо одночасно з ремонтом ускладнюється або стає неможливим виконання технологічних процесів чи іншої основної діяльності підприємства, плани всіх видів ремонту виробничих будівель і споруд повинні бути пов\’язані з планами робіт відповідних виробничих підрозділів підприємства.
     4.4. Плани ремонту складаються на основі даних технічних оглядів будівель і споруд, окремих конструкцій і видів інженерного обладнання.
     4.5. План капітального ремонту складається підприємствами і організаціями в грошовому еквіваленті і натуральних показниках і повинен містити:
     – затверджений керівником об\’єднання, підприємства титульний список об\’єктів ремонту;
     – перелік основних робіт;
     – кошторисну вартість робіт;
     – календарні графіки ремонтів;
     – потребу в основних матеріалах, будівельних виробах, транспорті, засобах механізації і робітниках.
     4.6. Усі об\’єкти, які підлягають ремонту, включаються в титульний список поіменно.
     4.7. Планування ремонту передбачає можливість цілорічного проведення робіт з метою скорочення термінів усунення дефектів.
     4.8. Ремонт будівель і споруд , що обслуговують виробництво сезонного характеру, слід проводити в період найменшого завантаження або цілковитого їх зупинення. Наприклад, для цукрових заводів – у весняно-літній період, для портових будівель річного флоту – взимку, для котельних, теплових електростанцій, будівель компресорних станцій, магістральних газопроводів – у період найменшого їх навантаження.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code