Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
102012 17

Аналіз існуючого стану

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти. Веб, медиа, IT.

Автор: Oleg | Раздел: Пояснительная записка | Просмотров: 3 577

Аналіз існуючого стану
Земельна ділянка, що планується під забудову, знаходиться в східній планувальній зоні на території промислових будівель і споруд в Голосіївському районі м. Києва. Попередній проект забудови громадського центру "Нижня Теличка” виконував КО «Центр містобудування й архітектури» на замовлення Головного управління містобудування, архітектури й дизайну міського середовища. Одним з положень роботи було - сформувати адміністративно-діловий центр у зоні транспортної розв'язки між станціями метро «Видубичі» і «Нижня Теличка» (перспективна) і паркову зону, розмістивши вздовж акваторії споруди річкового порту, спортивно-розважального призначення. Також додатково доопрацювати концепцію архітектурно-просторової композиції забудови з урахуванням розробок КО «Центр містобудування й архітектури» по розміщенню на цій території інвестиційно-привабливих об'єктів. Пропозиціями передбачена поверховість будівель та споруд до 25 поверхів з поступовим зниженням в напрямку до Дніпра. Прийнята максимальна поверховість ділового комплексу – 24 поверхи (підвищена поверховість - 73,5 м).

 

Градостроительный расчет для получения градостроительных условий и ограничений, архитектурное проектирование, разработка эскиза намерений застройки для получения строительного паспорта застройки в Киеве!

102012 17

Архітектурно-планувальна концепція ділового комплексу

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти. Веб, медиа, IT.

Автор: Oleg | Раздел: Пояснительная записка | Просмотров: 3 398

Архітектурно-планувальна концепція ділового комплексу
 Концепція реконструкції охоплює територію, обмежену з півночі – вулицею Інженерною, з півдня – вулицею Промисловою, яка є початком Південного мосту крізь річку Дніпро. Концепція ділового комплексу складається з трьох черг забудови : 1 черги - 33 000 кв.м; 2 черги – 21 000 кв.м; 3 черги – 46 800 кв.м. Площа на 1 людину в діловому комплексі складає – 6-15 кв.м.
Багатофункціональний комплекс запроектовано на території промислових підприємств Нижньої телички, біля станції метро "Видубичі” та в 29 км від міжнародного аеропорту - Бориспіль. Ця територія перспективного використання громадського центру "Нижня Теличка” для ділового призначення з висотністю від 25 до 16 поверхів. 
Діловий комплекс запроектовано для забезпечення умов міжнародних стандартів комунікацій ділової активності по вулиці Інженерній у Голосіївському районі міста Київ. Передпроектні пропозиції ділового комплексу складаються з трьох черг забудови. Кожна черга складається з архітектурних об`ємів – офісних веж 24, 14 та 5-10-16 поверхових, з центром композиції – скляною частково нависаючою рекреаційною галереєю. Територія ділового комплексу частково озеленена у зв'язку з тим, що проектом забудови Нижньої Телички передбачається озеленення зон ділового центру та берегової зони Дніпра. Зі сторони вулиці Індустріальної розташовано фойє з банком. Конференц-зал, який придає фасаду динамічність розташовано як центр композиції та оточено рекреаційно-виставковою галереєю. Використання скла дозволяє комплексу бути менш матеріалістичним та більш легким на вигляд із врахуванням нічного освітлення. Пропозиціями передбачається геликоптерний майданчик.
Діловий комплекс запроектовано з ритмом веж в 24, 14 та 5-10-16 поверхів, з трьох рівневою підземною та наземною автостоянкою на 720 машиномісць загальною площею 21 600 кв. м. Зона харчування з їдальнею та кафе розміщено на першому стилобатному поверсі та всередені другої черги забудови. Вхід в діловий комплекс здійснюється крізь центральний вхід з проїзду та крізь боковий проїзд. Фізкультурно-оздоровчий та розважальний центр запроектовано на 1 та 2 поверсі ділового комплексу третьої черги забудови. Поверховість ділового комплексу може складати: 
-висота стель фойє та вестибулю 4,2-5,4 м; 
-висота стель офісного блоку – 3-3,3 м; 
-висота стель глядатської та спортивної зали 6-9 м. 
Відношення парковочних місць складає не менше 1 місце на 60 кв.м орендованих площ ділового комплексу. Глибина поверху в межах 20 метрів від вікна до вікна.
Відкрите багатофункціональне планування поверхів складається з розгалуженої системи комунікацій з трьома центральними входами, та двома  службовими з можливістю розвантаження вантажного транспорту. В кожному офісному блоці знаходяться по два пасажирських та по два вантажних ліфта.
Ділянка, що проектується вільна від зелених насаджень, тому для функціонування ділового комплексу створюється на території 40 % озеленення та організується рекреаційна галерея з виставковими площами – 1 500 кв.м

 

Градостроительный расчет для получения градостроительных условий и ограничений, архитектурное проектирование, разработка эскиза намерений застройки для получения строительного паспорта застройки в Киеве!

Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Далее

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.