Договір підряду на проведення проектних і досліджувальних робіт

Договір підряду на проведення проектних і досліджувальних робіт
1. За договором підряду на проведення проектних і досліджувальних робіт підрядник зобов\’язується розробити за завданням замовника проектну документацію або виконати обумовлені договором проектні роботи, а також виконати досліджувальні роботи, а замовник зобов\’язується прийняти і оплатити їх.
2. До відносин, що виникають у процесі виконання проектних та досліджувальних робіт, можуть застосовуватися положення статті 318 цього Кодексу.
3. Підрядник несе відповідальність за недоліки проекту, в тому числі виявлені в процесі його реалізації та експлуатації побудованого за даним проектом об\’єкта.
4. У разі виявлення недоліків проекту підрядник зобов\’язаний безоплатно переробити проект, а також відшкодувати замовнику збитки, спричинені недоліками проекту.
5. Позов про відшкодування замовнику збитків, спричинених недоліками проекту, може бути заявлено протягом десяти років, а якщо збитки замовнику завдано протиправними діями підрядника, які призвели до руйнувань, аварій, обрушень, – протягом тридцяти років з дня прийняття побудованого об\’єкта.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code