Порядок формування, ведення й внесення змін до Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів

3.Порядок формування, ведення й внесення змін до Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів
3.1. Здійснення функцій по формуванню й веденню Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів покладається на Службу Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури.
3.2. Ведення Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів здійснюється в електронному вигляді в середовищі геоінформаційної системи Містобудівного кадастру міста Києва з використанням цифрової топографічної основи міста масштабу 1:10 000.
3.3. До формування відомостей, що підлягають занесенню до Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів, можуть залучатися в установленому порядку члени постійних профільних комісій Київської міської ради: з питань земельних відносин, містобудування та архітектури, з питань культури та туризму, з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та інформаційної політики, фахівці структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та інших органів влади і управління, підприємства та організації різних форм власності.
Формування відомостей здійснюється з дотриманням принципів, зазначених у підпункті 1.7 пункту 7 цього Положення.
3.4. Основу первинного наповнення Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів становлять такі переліки та відомості:
офіційні довідники про найменування вулиць та інших поіменова-них об’єктів місцевості;
рішення відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування про найменування вулиць та інших поіменованих об’єктів місцевості;
перелік найменувань елементів транспортно-пішохідної мережі міста – систематизований звід найменувань транспортно-пішохідних шляхів різних типів із прив’язкою до плану міста;
перелік категорій вулиць та інших поіменованих об’єктів території міста;
перелік територіальних об’єктів (утворень) як територій, межі яких або юридично закріплені, або природно обмежені;
перелік адміністративних районів, мікрорайонів, кварталів – систематизований звід зазначених територій;
перелік садівничих, дачних і гаражних кооперативів, комплексів індивідуальної малоповерхової житлової забудови (котеджні містечка) – список зазначених територій із зазначенням меж;
перелік топонімів – список зазначених територій із визначеними межами їх територій;
цифровий топографічний план міста масштабу 1:10 000 та ортофо-топлани, в тому числі створені на основі космічного знімка високого розрізнення.
3.5. У процесі експлуатації Реєстру адрес та інших поіменованих об’єктів до нього можуть вноситися зміни, зокрема у разі:
включення нової вулиці у зв’язку із присвоєнням найменування новому об’єкту вулично-дорожньої мережі;
вилучення поіменованої вулиці у зв’язку з ліквідацією цього об’єкта вулично-дорожньої мережі в результаті перепланування, реконструкції території міста тощо; зміни найменувань об’єктів та/або їх категорій; зміни просторового розширення об’єктів, що відбулися в результаті перепланування, реконструкції території міста тощо;
уточнення (доповнення) відомостей або координатно-просторових характеристик для раніше зареєстрованих об’єктів;
виправлення технічних помилок.
3.6. Зміни до Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів вносяться Службою Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури.
3.7. Внесення змін до Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів забезпечується Службою Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури у строк не більше двох тижнів з моменту одержання відповідного рішення Київської міської ради чи/та інших документів або виявлення необхідності виправлення технічних помилок.
3.8. Зауваження користувачів про різночитання або невідповідності, що виникають при використанні інформації із Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів, систематизуються й подаються Службою Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури на розгляд комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). За результатами їхнього розгляду комісія, у разі необхідності, в межах компетенції ініціює внесення змін та доповнень щодо найменувань об’єктів в установленому порядку.
3.9. При виявленні в документах, виданих (оформлених) до набрання чинності цим Положенням, різночитань або невідповідностей в найменуванні або категорії об’єкта порівняно з внесними до Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів даними, правильними вважаються адресні дані, що містяться у Реєстрі вулиць та інших поіме-нованих об’єктів.
4.Порядок надання інформаційних послуг
4.1. Для забезпечення інформаційних потреб міської громади та інших зацікавлених суб’єктів відомості з Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів Службою Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури розміщуються на офіційному веб-сайті Департаменту містобудування та архітектури в режимі інформаційно-довідкового відкритого доступу в мережі Інтернет.
4.2. Забезпечення офіційного видання (публікації) відомостей з Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів покладається на Службу Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури.
4.3. Служба Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури, використовуючи інформацію з бази даних Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів, надає за запитами юридичних та фізичних осіб довідки (витяги) з Реєстру вулиць та інших поімено-ваних об’єктів про найменування вулиць та інших поіменованих об’єктів у місті Києві.
4.4. Служба Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури, використовуючи інформацію з бази даних Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів, також може надавати користувачам Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів такі види інформаційних послуг:
надання копії усіх або окремих реєстрів;
надання змін до копій реєстрів;
надання вибіркової інформації з Реєстрів вулиць та інших поімено-ваних об’єктів;
проведення консультацій по використанню Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів тощо.
4.5. На замовлення користувачів як підоснова для відображення просторової локалізації поіменованих об’єктів Службою Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури може надаватися цифровий контурний план міста з позначенням меж міста, його адміністративних районів, контурів кварталів та інших структурно-планувальних, ландшафтно-рекреаційних та гідрографічних об’єктів й інших топографічних орієнтирів.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code