Про створення комунального підприємства Київські ринки

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання
РІШЕННЯ
від 22 січня 2009 року N 17/1072
Про створення комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) \”Київські ринки\”
Відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України \”Про місцеве самоврядування в Україні\”, з метою підвищення рівня торговельного обслуговування мешканців міста Києва шляхом розширення ринкової мережі та підвищення ефективності діяльності ринкових об\’єктів на території міста Києва Київська міська рада вирішила:
1. Створити комунальне підприємство \”Київські ринки\” та віднести його до сфери управління Головного управління з питань торгівлі та побуту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).
2. Встановити мінімальний розмір статутного фонду комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) \”Київські ринки\” 100000,0 (сто тисяч) гривень.
3. Затвердити Статут комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) \”Київські ринки\” згідно з додатком.
4. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):
4.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.
4.2. Закріпити за комунальним підприємством виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації \”Київські ринки\” на праві господарського відання майно, необхідне для здійснення ним статутної діяльності.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності та постійну комісію Київради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code