Процедура проведення конкурсу

Процедура проведення конкурсу
5.1. Конкурсна документація та інші Матеріали претендентів на участь в конкурсі надаються не пізніше кінцевого терміну подання конкурсної документації до підрозділу (посадової особи) відповідного орендодавця, який(а) відповідно до своїх функцій Здійснює реєстрацію вхідної кореспонденції. Посадова особа, яка прийняла документи, зазначає дату та час надходження конкурсної документації.
5.2. На дату проведення конкурсу конкурсна комісія до початку конкурсу розглядає надані претендентами на участь у конкурсі підтвердні документи з метою формування списку учасників конкурсу, допущених до розкриття конкурсних пропозицій. Цей список затверджується рішенням конкурсної комісії.
5.3. Голова комісії (у разі його відсутності – заступник голови комісії) в присутності членів комісії та учасників конкурсу розпечатує конкурсні пропозиції учасників і оголошує зміст пропозицій у порядку послідовності реєстраційних номерів. Конкурсні пропозиції, у яких зазначена орендна плата нижча, ніж визначена в умовах конкурсу стартова орендна плата, до уваги не беруться. Такі конкурсні пропозиції заносяться до протоколу з відміткою \”не відповідає умовам конкурсу\”.
5.4. У разі надходження однієї пропозиції, яка відповідає умовам конкурсу, цей учасник визначається переможцем конкурсу. У разі відсутності пропозицій, які б відповідали умовам конкурсу, конкурс вважається таким, що не відбувся, про що відповідним орендодавцем видається розпорядчий документ.
5.5. У разі надходження двох або більше пропозицій, які відповідають умовам конкурсу, переможець визначається конкурсною комісією за критерієм найбільшої запропонованої орендної плати.
5.6. Якщо два чи більше учасників конкурсу подали однакові пропозиції, переможцем визначається той учасник, який подав свої пропозиції першим.
5.7. У разі визначення переможцем учасника конкурсу, який подав додаткові пропозиції, вони включаються до умов договору оренди.
5.8. Конкурсна комісія в протоколі фіксує визначених учасників конкурсу, пропозиції учасників конкурсу щодо запропонованого розміру орендної плати, визначає переможця конкурсу і протягом двох робочих днів надає протокол засідання на затвердження до відповідного орендодавця, після чого протягом трьох робочих днів відповідний орендодавець затверджує протокол конкурсної комісії та приймає рішення про затвердження переможцем конкурсу учасника, який запропонував найбільший розмір орендної плати та взяв зобов\’язання виконати всі фіксовані умови конкурсу.
5.9. Протокол конкурсної комісії підписують усі присутні на засіданні члени конкурсної комісії.
5.10. Підсумки конкурсу не затверджуються відповідним орендодавцем, якщо:
– інформація про об\’єкт оренди, яка міститься в інформаційному повідомленні про проведення конкурсу, є недостовірною;
– порушено порядок підготовки, організації і проведення конкурсу.
5.11. Протягом 5 днів після затвердження переможця конкурсу відповідний орендодавець інформує претендентів та учасників конкурсу про підсумки конкурсу, підприємство повертає авансову орендну плату усім учасникам конкурсу, крім переможця конкурсу, готує та оприлюднює інформаційне повідомлення про підсумки конкурсу на офіційному веб-порталі Київської міської влади.
5.12. Авансова орендна плата не повертається переможцю конкурсу у разі його відмови підписати запропонований договір оренди на умовах, визначених в інформаційному повідомленні про проведення конкурсу, та/або в разі відмови включити до договору оренди зобов\’язання, зазначені цим переможцем у конкурсній пропозиції.
5.13. Інформація про результати конкурсу обов\’язково надсилається головою конкурсної комісії депутатським групам, фракціям Київської міської ради протягом 5 робочих днів з дати затвердження протоколу конкурсної комісії.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code