Дотримання тиші в громадських місцях у м.києві

ДОТРИМАННЯ ТИШІ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ У М.КИЄВІ
 
10.1. Вимоги містять загальнообов’язкові на території міста норми, за порушення яких передбачено відповідальність згідно із санкціями ст. 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Керівники підприємств, установ, організацій, а також громадяни зобов’язані:
10.2. Забезпечувати відповідні організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні та інші заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівня, який не перевищував би 40 ДБА в денний та 30 ДБА в нічний час, в місцях підвищеного рівня акустичного забруднення (транспортні магістралі, аеропорти, вокзали, підприємства, трансформатори, автомобільні стоянки тощо) встановлювати штучні та природні акустичні екрани, звукозахисні споруди або захисні елементи, висаджувати дерева з властивостями забезпечення шумоізоляції тощо.
10.3. Не допускати під час проведення масових гулянь та свят, а також в інші дні користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими гучномовними установками, гучного співу, викриків у парках, скверах, лісопаркових зонах відпочинку, інших дій, що порушують тишу в зона прилеглих до житлових будинків, лікувальних закладів стаціонарного типу, дитячих будинків-інтернатів, будинків-інтернатів для пристарілих громадян та в інших громадських місцях впродовж доби.
10.4. Забезпечувати в закладах громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, розважального та грального бізнесу, культури при проведенні концертів, дискотек, масових святкових і загальноміських заходів тощо, обмеження часу роботи музичних ансамблів до 23-00 години та дотримуватись таких рівнів шуму щоб у прилеглих житлових будинках він становив не більше 40 ДБА в денний час і 30 ДБА в нічний час.
В разі розміщення джерел шуму в житлових будинках заходи повинні закінчуватися до 22 годин.
10.5. У випадках проведення передбачених законом святкових і неробочих днів, днів міста, днів районів, інших свят відповідно до рішення Київської міської ради, проведення спортивних змагань та іншого, що супроводжується використанням вибухових пристроїв, салютів, піротехнічних засобів (петард, феєрверків) у час, заборонений правилами додержання тиші в м. Києві, повинно погоджуватись з виконавчим органом Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) установленим порядком.
 
 
 
 
10.6. Дозволи на гранично допустимі рівні шумів, що утворюються стаціонарними джерелами, зокрема під час роботи машин, механізмів, обладнання інструментів, а також користування звуковідтворювальною апаратурою та музичними інструментами на відкритих майданчиках, інших закладах розважального та грального бізнесу, ресторанах, кафе, барах, інших закладах видаються керівникам та посадовим особам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, а також громадянам виконавчим органом Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після проведення розрахункових або інструментальних даних карт розподілу рівнів шуму, карт акустичного дискомфорту, що розробляються на основі спеціально виконаних цільових досліджень по методиках, узгоджених з органами та установами державного санітарного нагляду України.
10.7. Використання піротехнічних засобів для влаштування феєрверків, салютів на об’єктах благоустрою м.Києва повинно виконуватись з укладанням договору з їх власником (балансоутримувачем) за погодженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за поданням Головного управління з питань надзвичайних ситуацій, управління адміністративної служби міліції ГУ МВС України в м.Києві, а також з територіальним управлінням Держпромгірнагляду по м.Києву та Київської області, крім випадків використання піротехнічних виробів побутового призначення, які вільно продаються населенню і дозволу на використання не потребують, що визначено наказом МВС України від 23.12.2003р. №1649т \”Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів”.
10.8. Гучний спів, викрики, включення на повну потужність радіоприймачів, телевізорів, звуковідтворюючої апаратури забороняється.
Створювати шум при використанні виробничого обладнання та інструментів, вибухових матеріалів і піротехнічних виробів та інших гучноголосих установок, в будинках, гуртожитках, на прибудинкових територіях та в зонах відпочинку в нічний час з 23-00 год. до 6-00 год. заборонено.
10.9. Проводити ремонтні та будівельні роботи в житлових будинках, квартирах, офісних приміщеннях, підприємствах торгівлі та громадського харчування (ресторани, бари, кафе, заклади розважального та грального бізнесу), розташованих в житлових будинках, у вбудованих і прибудованих до житлових будинків нежитлових приміщень, без погодження з мешканцями прилеглих будинків, житлових приміщень про початок робіт і час їх завершення заборонено. Нормативний рівень шуму на весь час проведення ремонтно-будівельних робіт в прилеглих житлових приміщеннях і прилеглих будинках не повинен перевищувати 40 ДБА. Забороняється проводити вказані роботи з 23-00 до 6-00 год. та у святкові і неробочі дні впродовж доби.
10.10. Встановлювати на балконах, лоджіях, відкритих вікнах будинків, будівель і споруд та інших місцях звуковідтворюючу апаратуру і включати її на повну потужність протягом доби заборонено. Прослуховувати радіо та музичні фонограми при відкритих дверях та спущених шибках автомобілів, як на стоянках так і при русі, заборонено. При цьому фонограма не повинна прослуховуватись на відстані більше 5 м від автомобіля.
10.11. В’їзд на прибудинкову територію жилих будинків і паркування впродовж доби автотранспорту на непристосованих стоянках підприємств, установ з включеною автосигналізацією на відстані менше ніж 50 м від житлових будинків, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, будинків-інтернатів для людей похилого віку, санаторіїв тощо забороняється.
10.12. При проведенні вантажно-розвантажувальних робіт автомобілями перевізників сміття, доставки хлібобулочних виробів, швидкої допомоги, що обслуговують жилі будинки та їх інженерне обладнання не допускати перевищення рівнів шуму на прибудинкових територіях в нічний час з 23-00 до 6-00 год. та вживати заходів щодо максимального обмеження шуму від роботи обладнання автотранспорту.
10.13. Використання піротехнічних засобів для влаштування феєрверків та салютів без укладання договорів з балансоутримувачами територій, де проводяться святкові заходи та без дотримання вимог обмеження часу проведення заходів до               22-00 год. в святкові і неробочі дні та щодо використання їх в робочі дні впродовж доби – забороняється.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code