Транспортування голубів

Транспортування голубів
4.1. Транспортування голубів здійснюється відповідно до Правил транспортування тварин, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року N 1402, цих Вимог та за наявності відповідних ветеринарних документів, виданих державними інспекторами ветеринарної медицини, уповноваженими та ліцензованими лікарями ветеринарної медицини згідно з вимогами чинного законодавства.
4.2. Для транспортування голубів використовують спеціальні клітки відповідних розмірів: завдовжки 60 – 80 см, завширшки 40 – 60 см, заввишки 20 – 30 см (розміри кліток залежать від величини, кількості голубів та відстані, на яку їх перевозять).
4.3. Перед транспортуванням (до 12 годин) голубів годують і напувають. При більш тривалих подорожах голубів обов\’язково забезпечують достатньою кількістю питної води і корму в дорозі.
4.4. У разі транспортування голубів для участі у виставках, спортивних змаганнях, ярмарках тощо при прибутті на місце призначення обов\’язково проводяться лабораторні дослідження проб біоматеріалу голубів (кров, послід, клоачні змиви тощо) на наявність грипу, хвороби Ньюкасла, орнітозу, віспи птиці, туберкульозу, сальмонельозу та вжиття відповідних лікувально-профілактичних заходів.
V. Карантинування голубів
5.1. З метою попередження занесення інфекції з придбаними голубами їх утримують протягом 30 днів в окремому ізольованому карантинному приміщенні. Розмір такого приміщення визначається з розрахунку не менше 10 % від загальної площі голубника.
5.2. Карантинні приміщення повинні бути забезпечені окремим інвентарем та окремими годівницями. Карантинне приміщення дозволяється використовувати для ізоляції хворих голубів та голубів, щодо яких існує підозра у їх захворюванні, за відсутності там інших птахів.
5.3. Дезінфекція карантинного приміщення проводиться щотижня і в кінці карантинування відповідно до Інструкції з проведення санітарної обробки – дезінфекції, дезінсекції та дератизації об\’єктів птахівництва, затвердженої наказом Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України від 20 червня 2007 року N 69, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 13 липня 2007 року за N 813/14080.

Без категорії

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code