Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0712 08

Архитектурная часть инвестиционного проекта

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: --- | Просмотров: 8 221

Архитектурная часть инвестиционного проекта

 

Разрабатывается с целью сделать предварительный анализ возможности застройки земельного участка.

Для небольших объектов архитектурная часть проекта представляет собой эскиз намерений застройки. Данный эскиз входит в структуру строительного паспорта для индивидуальных жилых домов общей площадью до 300 кв.м. (с учетом хоз. построек, гаражей и т.д.).

Эскизный проект делается сертифицированным архитектором (стадия проектирования). Эскиз намерений застройки это не стадия проектирования. Лучше сначала заказать предпроектное предложение по коттеджу а затем с него сделать этот самый эскиз для буд. паспорта.

Архитектурная часть проекта состоит из схемы фасадов, планов, разрезов, 3dмодели и предварительных технико-экономических показателей будущего объекта строительства.
Консультації по вирішенню будівельних конфліктів

 

З відкриттям будівельного сезону виникають все нові конфлікти пов`язані з реалізацією положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Новий закон тільки почав практично втілюватись у життя. Багато інвесторів, замовників та будівельників попадають на гачок зі спрощення дозвільно-погоджувальних процедур у будівництві.

Не замислюючись про приховані загрози у 21 постановах Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, зареєстрованих Мін`юстом України.

 Таким чином, поспішати з будівництвом не знаючи досконально Закон України «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності» не варто.

 Комментарии по данной теме: Архитектурная часть инвестиционного проекта

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.