Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0316 10

Транспортування голубів

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: --- | Просмотров: 1 034
Транспортування голубів
4.1. Транспортування голубів здійснюється відповідно до Правил транспортування тварин, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року N 1402, цих Вимог та за наявності відповідних ветеринарних документів, виданих державними інспекторами ветеринарної медицини, уповноваженими та ліцензованими лікарями ветеринарної медицини згідно з вимогами чинного законодавства.
4.2. Для транспортування голубів використовують спеціальні клітки відповідних розмірів: завдовжки 60 - 80 см, завширшки 40 - 60 см, заввишки 20 - 30 см (розміри кліток залежать від величини, кількості голубів та відстані, на яку їх перевозять).
4.3. Перед транспортуванням (до 12 годин) голубів годують і напувають. При більш тривалих подорожах голубів обов'язково забезпечують достатньою кількістю питної води і корму в дорозі.
4.4. У разі транспортування голубів для участі у виставках, спортивних змаганнях, ярмарках тощо при прибутті на місце призначення обов'язково проводяться лабораторні дослідження проб біоматеріалу голубів (кров, послід, клоачні змиви тощо) на наявність грипу, хвороби Ньюкасла, орнітозу, віспи птиці, туберкульозу, сальмонельозу та вжиття відповідних лікувально-профілактичних заходів.
V. Карантинування голубів
5.1. З метою попередження занесення інфекції з придбаними голубами їх утримують протягом 30 днів в окремому ізольованому карантинному приміщенні. Розмір такого приміщення визначається з розрахунку не менше 10 % від загальної площі голубника.
5.2. Карантинні приміщення повинні бути забезпечені окремим інвентарем та окремими годівницями. Карантинне приміщення дозволяється використовувати для ізоляції хворих голубів та голубів, щодо яких існує підозра у їх захворюванні, за відсутності там інших птахів.
5.3. Дезінфекція карантинного приміщення проводиться щотижня і в кінці карантинування відповідно до Інструкції з проведення санітарної обробки - дезінфекції, дезінсекції та дератизації об'єктів птахівництва, затвердженої наказом Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України від 20 червня 2007 року N 69, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 13 липня 2007 року за N 813/14080.

 Комментарии по данной теме: Транспортування голубів

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.