Утеплення та обшивка порога вхідних дверей

Поріг вхідних дверей – це важливий елемент, який виконує кілька функцій: захищає двері від пилу та бруду, покращує звукоізоляцію та теплоізоляцію приміщення. Якщо поріг погано утеплений, то в холодну пору року через нього може відбуватися значна втрата. У цій статті ми розглянемо, як утеплити та обшити поріг вхідних дверей.

Insulation of the threshold of the front door of a the apartment

Крок 1: Підготовка матеріалів та інструментів
Для утеплення та обшивки порога вхідних дверей вам знадобляться такі матеріали: теплоізоляційний матеріал (наприклад, мінеральна вата), дошки або фанера, цвяхи або шурупи, клей для дерева, пінопласт або піна для ущільнення місць між порогом і дошками.

Крок 2: Очищення поверхні
Перед утепленням та обшивкою порога необхідно очистити його поверхню від бруду, пилу та старих фарб. Використовуйте для цього сталеву щітку та шліфувальний папір.

Крок 3: Утеплення
Розміри порога можуть суттєво відрізнятись, тому точну кількість матеріалу для утеплення не можна вказати. Однак, для створення оптимального теплоізоляційного шару достатньо накласти на поріг 2-3 шари мінеральної вати.

Крок 4: Обшивка
Щоб обшити поріг, потрібно підготувати дошки чи фанеру. Їх розмір має бути таким, щоб вони щільно облягали поріг. За допомогою шурупів або цвяхів, закріпіть дошки на порозі.

Крок 5: Ущільнення
Щоб запобігти потраплянню холодного повітря до приміщення, необхідно ущільнити місця між порогом та дошками. Для цього використовуйте пінопласт або піну, яку потрібно нанести на контактні місця.

Крок 6: Закінчення робіт
Після того, як ви закінчили утеплення та обшивку порога, перевірте, чи не забули ви ущільнити місця між порогом та дошками. Якщо все виконано правильно, то поріг тепер буде герметичним, що допоможе уникнути тепловтрат.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code