Про мене

Архітектор (архітектура, містобудування), кандидат наук, Wikipedia

Архитектор Олег Прокопенко, г. Киев, Украина

Трудова діяльність:
Я, Прокопенко Олег Вікторович, народився 06.06.1978 в м. Києві.
Працював в МПП «Шана» на посаді кресляра-оператора електронно-обчислювальних машин.
В 1996 році вступив до Київського національного університету будівництва і архітектури, який закінчив в 2002 році і отримав повну вищу освіту (спеціаліст) за спеціальністю «Містобудування» та здобув кваліфікацію архітектор. Закінчив військову кафедру при Київському національному університеті будівництва і архітектури, офіцер запасу.
Працював в українському державному науково-дослідному інституті проектування міст «Діпромісто» на посаді архітектора.
Працював в українському державному науково-дослідному та проектному інституті «УкрНДІпроектреставрація» на посаді архітектора 1 категорії.
Навчався в аспірантурі ВАТ «КиївЗНДІЕП».
У 2007 році присуджено науковий ступінь кандидата архітектури зі спеціальності «Архітектура будівель та споруд».
З 2007 по 2009 рік працював за контрактами з організаціями у сфері містобудування та архітектури.
З 01.04.2009 призначений на посаду головного спеціаліста відділу планування та забудови територій на місцевому рівні

Управлінні планування та забудови територій Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.
З 01.04.2010 переведений на посаду головного спеціаліста відділу планування та забудови територій на місцевому рівні Департаменту містобудування та архітектури Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.

Архитектор Олег Прокопенко в Министерстве регионального развития и строительства Украины, г. Киев

З 04.10.2011 провідний науковий співробітник у сектор історико-архітектурних досліджень міського середовища науково-дослідного відділу теорії, історії архітектури і містобудування та збереження об’єктів культурної спадщини ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування».
З 01.02.2012 переведений на посаду в.о. ученого секретаря ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування».

Защита Прокопенком О.В. кандидатской диссертации в КНУБіА, г. Киев

Сертифікований архітектор (за напрямом Архітектурне об’ємне проектування).
Стаж державної служби більше 5 років.
Ранг державного службовця – 10.
Неодружений, маю права водія категорії «В».

 

Архитектор Олег Прокопенко на острове Кипр, Ларнака

Architect PhD Oleg Prokopenko in Kyiv, Ukraine
Practice Areas: administrative and regulatory work, development architectural design of investment projects.

Worked with the government.
Architectural workshops and studios.

Development of normative legal acts in the sphere of urban development, construction and architecture
The chief architect of the project’s consultant in the investment construction company, industrial and consulting firms and development companies.
The innovative architecture of new types of buildings in compacted urban and rural environment.
All types of architectural objects: urban development, planning, projects, homes, villas, shopping malls, residential complexes, residential, public buildings and complexes, housing estates, neighborhoods, complexes of buildings.
Architectural Design standards and normals.

Архитектор Олег Прокопенко в г. Сеул, Южная Корея

Перелік творчих робіт, наукових праць

Проблеми формування комунікаційних зв`язків у мікрорайонах міста Києва // Сучасні проблеми архітектури та містобудування.

Випуск 9.: Збірник наукових праць.-К.: КНУБіА, 2001 р.-С. 150-154.

Комплексна забудова мікрорайону з центром професійно-трудової реабілітації інвалідів та інших мало мобільних груп населення // Перспективні напрямки проектування житлових та громадських будівель. Спеціальний випуск. Сучасні тенденції в архітектурі та будівництві: Збірник наукових праць.-К.: КиївЗНДІЕП, 2003 р.-С. 59-64.

Принципи організації житлових будинків-комплексів зі структурою геріатричної реабілітації // Перспективні напрямки проектування житлових та громадських будівель.: Збірник наукових праць.-К.: КиївЗНДІЕП, 2003.-С. 59-64.

Архитектор Олег Прокопенко в пос. Петровац, Черногория

Функціонально-планувальна організація центрів професійно-трудової реабілітації інвалідів та інших мало мобільних груп населення // Региональные проблемы архитектуры и градостроительства. Выпуски 5-6.- Одеса: ОГАСА, 2003.-С. 139-144.

Учасник четверного конкурсу науково-технічних проектів «Інтелектуальний потенціал молодих вчених – місту Києву».

Ескізний проект «Доготувальне підприємство громадського харчування фуд-корт».

Проект перепланування кулінарії під цех виробництва борошняних виробів та салатів по вул. Дзержинського, 1 в м. Ірпінь, Київської області.

Проблеми розробки стандартів проектування центрів професійно-трудової реабілітації інвалідів та інших маломобільних груп населення // Перспективні напрямки проектування житлових та громадських будівель.:
Збірник наукових праць.-К.: КиївЗНДІЕП, 2004.-С 102-105.

Архитектор Олег Прокопенко в г. Вашингтон, США (Washington, D.C. in USA)

Еволюція типів центрів трудової реабілітації з урахуванням потреб інвалідів та інших мало мобільних груп населення //

Перспективні напрямки проектування житлових та громадських будівель. Спеціальний випуск. Фізкультурно-спортивні споруди, адаптовані для потреб інвалідів: Збірник наукових праць.-К.: КиївЗНДІЕП, 2005.- С 75-80.

Розробка містобудівного обґрунтування з перед проектними проробками «Концепція забудови житлового комплексу із соціальною та інженерно-транспортною інфраструктурою на території військового містечка № 29 за адресою: просп. Повітрофлотський, 30 та № 63 по просп. Повітрофлотському, 28 у Солом`янському районі м. Києва».

Проект житлового будинку на 250 кв. м.

Проект «Індивідуальний житловий будинок , за адресою: вул. Будьоного, 2/28 в Дарницькому районі м. Києва».

Проект реконструкції нежитлової будівлі цеху шести пустотних панелей під діловий центр за адресою: вул. Будіндустрії, 7 у Голосіївському районі м. Києва.

Дисертація к.арх., за темою: «Принципи формування центрів професійно-трудової реабілітації інвалідів та інших мало мобільних груп населення». Спеціальність «Архітектура будівель та споруд» 18.00.02 // ВАТ Київський зональний НДІ експериментального проектування. – К., 2006. – 185 арк.-Бібліогр.: арк.. 170-180.

Архитектор Олег Прокопенко на горнолыжном курорте Закопане, Польша

«Концепція формування коттеджного містечка в с. Мотовилівка Фастівського району Київської області».

«Концепція формування житлово-офісного комплексу на перетині бульв. Академіка Вернадського та вул. Максима Залізняка в м. Києві».

«Концепція формування ділового комплексу по вул. Тургенєва, 72 у м. Львові».

«Концепція формування логістичного комплексу на території Глевахівської селищної ради, Васильківського району, Київської області».

«Концепція формування курортної зони з комплексами закладів відпочинку та культурно-рекреаційним обслуговуванням в м. Богуслав, Київської області».

«Формування ділового комплексу по вул. Тургенєва, 72 у м. Львів».

Архитектор Олег Прокопенко на о. Родос в Греции

Передпроектні пропозиції «Житлово-офісний комплекс на перетині бульв. Академіка Вернадського та вул. Максима Залізняка в м. Києві».

Передпроектні пропозиції «Концепція формування курортної зони з комплексами закладів відпочинку та культурно-рекреаційним обслуговуванням».

Підготовка проекту наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 28.09.2009 № 393 «Про затвердження Кваліфікаційних вимог до відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов`язаних із створенням об`єктів архітектури», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2010 за № 135/17430.

Звіт про науково-дослідну роботу розроблення проекту ДБН «Склад та зміст генерального плану населеного пункту».

Проект комплексу мийки та шиномонтажу машин.

Архитектор Олег Прокопенко на горнолыжном курорте Ясна в Словакии

Містобудівний розрахунок.

Працюючи в Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України приймав участь у підготовці:
– проекту наказу Мінрегіонбуду від 27.05.2009 № 212 «Про затвердження Положення про Архітектурно-будівельну атестаційну комісію», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.08.2009 за № 726/16742;
– проекту наказу Мінрегіонбуду від 26.08.2009 № 347 «Про затвердження персонального складу Архітектурно-будівельної атестаційної комісії»;
– проекту наказу Мінрегіонбуду від 28.09.2009 № 393 «Про затвердження Кваліфікаційних вимог до відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов`язаних із створенням об`єктів архітектури», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2010 за № 135/17430;
– проекту наказу Мінрегіонбуду від 19.11.2009 № 498 «Про затвердження Розміру і порядку справляння плати за видачу кваліфікаційного сертифіката архітектора (його дубліката)», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.04.2010 за № 281/17576;
– проекту наказу Мінрегіонбуду «Про затвердження Форми бланка кваліфікаційного сертифіката архітектора».

Архитектор Олег Прокопенко в г. Шарм-еш-Шейх, Египет

У сфері містобудування та архітектури виконував доручення Кабінету Міністрів України, підготовку відповідей на звернення Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Народних депутатів України, Генеральної прокуратури України, центральних органів виконавчої влади, міських голів, депутатів місцевих рад, юридичних та фізичних осіб.
Приймав безпосередню участь в організації відзначення Дня архітектури України, підготовці проведення нарад, круглих столів, Плану дій департаменту та відділу. Виконував поточну роботу з місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, головними управліннями, відділами містобудування та архітектури АР Крим, обласних, Київської, Севастопольської державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад.
Працював з питаннями щодо додержання вимог Законів України «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності», постанов Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства, державних будівельних норм, вихідних даних для проектування, містобудівної та проектної документації, ліцензування та професійної атестації.

Архитектор Олег Прокопенко в г. Амстердам, Нидерланды

Основні публікації:

1. Прокопенко О.В. Проблеми формування комунікаційних зв’язків у мікрорайонах міста Києва // Сучасні проблеми архітектури та містобудування. Випуск 9.: Збірник наукових праць. – К.: КНУБА, 2001.- С 150-154.
2. Прокопенко О.В. Біосоціальні передумови формування мережі реабілітаційних центрів культурно-побутового обслуговування населення пенсійного віку в м. Києві // Сучасні проблеми архітектури та містобудування. Випуск 10.:

Збірник наукових праць.-К.: КНУБА, 2002.-С 179-183.
3. Прокопенко О.В. Комплексна забудова мікрорайону з центром професійно-трудової реабілітації інвалідів та інших маломобільних груп населення // Перспективні напрямки проектування житлових та громадських будівель. Спеціальний випуск.

Сучасні тенденції в архітектурі та будівництві: Збірник наукових праць.- К.: КиївЗНДІЕП, 2003.- С 43-46.
4. Прокопенко О.В. Принципи організації житлових будинків-комплексів зі структурою геріатричної реабілітації //

Перспективні напрямки проектування житлових та громадських будівель.: Збірник наукових праць.- К.: КиївЗНДІЕП, 2003.- С 59-64.
5. Прокопенко О.В. Система захисту інвалідів та інших маломобільних груп населення від факторів забруднення міського середовища в умовах реабілітаційного центру // Актуальні питання гігієни та екологічної безпеки України.: Збірник наукових праць.- К.: Інститут гігієни та медичної екології ім. Марзеєва АМН України, 2003 р.- С. 139.
6. Прокопенко О.В. Функціонально-планувальна організація центрів професійно-трудової реабілітації інвалідів та інших мало мобільних груп населення // Региональные проблеми архитектуры и градостроительства. Вьпуски 5-6.- Одеса: ОГАСА, 2003.- С. 139-144.
7. Прокопенко О.В. Проблеми розробки стандартів проектування центрів професійно-трудової реабілітації інвалідів та інших мало мобільних груп населення // Перспективні напрямки проектування житлових та громадських будівель.: Збірник наукових праць.- К.: КиївЗНДІЕП, 2004.- С 102-105.
8. Прокопенко О.В. Еволюція типів центрів трудової реабілітації з урахуванням потреб інвалідів та інших маломобільних груп населення // Перспективні напрямки проектування житлових та громадських будівель. Спеціальний випуск.

Фізкультурно-спортивні споруди, адаптовані для потреб інвалідів: Збірник наукових праць.- К.: КиївЗНДІЕП, 2005.- С 75-80.
9. Прокопенко О.В., Прокопенко Н.О. «Концепція використання інформаційних та геоінформаційних технологій в системі «Довкілля-здоров`я людини». Перший Всеукраїнський з`їзд «Медична та біологічна інформатика» з міжнародною участю (23-26 червня 2010 року). Медична та біологічна інформатика і кібернетика. К – с. 66.
10. Прокопенко О.В., Прокопенко Н.О. «Питання біоетики при плануванні територій, транспортної мережі, забудові та експлуатації житлових і громадських будівель та споруд». Четвертий Національний конгрес з біоетики з міжнародною участю (20-23 вересня 2010 року). Національна академія наук України, Національна академія медичних наук України, Міністерство охорони здоров`я України. – Київ, 2010 р. – с. 103,104.

Архитектор Олег Прокопенко в г. Мармарис, Турция

Ссылки на мои соц сети:

Viber – +380636087812
Site – www.apx.org.ua
NFT – https://opensea.io/Architectphd
Facebook – https://www.facebook.com/architectphd
Instagram – https://www.instagram.com/apx.org.ua/
Telegram – https://t.me/architecturephd/
Tiktok – https://www.tiktok.com/@architectphd
Patreon – https://www.patreon.com/architectphd
Behance – https://www.behance.net/olegprokopenko1
Яндекс Дзен – https://zen.yandex.ru/id/617d90348884084a7b63af75
Boosty – https://boosty.to/architecturephd
Linkedin – https://www.linkedin.com/in/architectphd
Pinterest – https://www.pinterest.com/oleprokopenk/
VK – https://vk.com/prokopenkoleg
Shutterstock – http://www.shutterstock.com/g/architectphd

ETH 0x6A5f6BFe653c02d0af2a7F6a8F351dB98242a6c1
WMZ Z327629392797
Приватбанк 5457082237441352
Yoomoney 4100116596041257

 

#фотостоки #shutterstock #nft #photostock #opensea #teepublic #architectphd #olegprokopenko @olegprokopenko @architectphd @apx.org.ua #apx.org.ua