Відстань від краю проїзної частини до зовнішніх стін будинків слід приймати:

Відстань від краю проїзної частини до зовнішніх стін будинків слід приймати:
-висотою до 12 м включно – в межах 5-25 м;
-висотою від 12 м до 28 м включно – в межах 5-8 м;
-висотою понад 28 м – в межах 8-10 м.
15.3.3Похил проїздів у місцях установки пожежних автодрабин і автопідіймачів повинен бути не більше 6°.
15.3.4У житлових кварталах в\’їзди на їх територію, а за потреби наскрізні проїзди треба передбачати згідно з 6.1.11.
Наскрізні проїзди слід приймати шириною (у світлі) не менше 3,5 м, висотою – не менше 4,25 м.
15.3.5Промислові підприємства, площа яких перевищує 5 га, повинні мати не менше двох в\’їздів. Якщо сторона майданчика підприємства має довжину більше 1000 м, то на цій стороні слід передбачати не менше двох в\’їздів на майданчик. Відстань між в\’їздами по периметру огорожі повинна бути не більше 1500 м.
Сільськогосподарські підприємства, площа яких перевищує 5 га, повинні мати не менше двох вїздів на територію при обов\’язковому дотриманні таких умов:
-відстань між в\’їздами становить не менше 200 м;
-з внутрішньої сторони огорожі підприємства по периметру влаштовано круговий проїзд шириною не менше 3,5 м з покриттям, яке відповідає 15.3.2 цих Норм.
15.3.6Тупикові проїзди слід передбачати довжиною не більше ніж 150 м. Проїзна частина тупикових проїздів повинна закінчуватися кільцевими об\’їздами радіусом по осі проїзду не менше 10 м або майданчиками для розвороту, розмір яких враховує технічні характеристики пожежної техніки, але не менше 12 м на 12 м.
15.3.7Дерева, що висаджують біля будинків, не повинні перешкоджати проїзду пожежних автомобілів. У зоні між будинками і проїздами, а також на відстані 1,5 м від проїзду з протилежного боку будинку не допускається розміщення огорож, повітряних ліній електропередач і рядкового насадження дерев.
15.3.8До ставків, водойм, градирень, бризкальних басейнів та інших споруд, вода з яких може бути використана для пожежогасіння, слід передбачати проїзди, майданчики з твердим покриттям, місця для забору води пожежними автомобілями.
15.3.9На території дачної та садової забудови необхідно передбачати запаси води для пожежогасіння. Біля водних джерел, які визначені для пожежогасіння, повинні бути обладнані ділянки для встановлення пожежних автомобілів та мотопомп.
15.3.10Дачна та садова забудова з кількістю земельних ділянок до 30 повинні мати переносну мотопомпу для пожежогасіння з кількістю земельних ділянок від 30 до 99 – одну причепну мотопомпу, більше ніж 100 – не менше двох причепних мотопомп. Для їх зберігання слід передбачати будівництво спеціального приміщення.
15.3.11На території садової і дачної забудови з загальною кількістю земельних ділянок 800 і більше допускається встановлення пожежних депо III типу.
Пожежні щити (стенди) встановлюються на території об\’єкта з розрахунку один щит (стенд) на площу 5000 м2.
15.3.12Мінімальну кількість спеціальних пожежних машин слід приймати відповідно до вимог [104], але не менше ніж визначені у таблиці 15.12.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code