У разі наявності огорожі навколо пожежно-рятувальної частини з пожежним депо

У разі наявності огорожі навколо пожежно-рятувальної частини з пожежним депо І типу з її території слід передбачати не менше двох виїздів (в\’їздів). Ширина воріт на в\’їзді (виїзді) повинна бути не менше 4,5 м.
15.1.7Виїзди з території пожежно-рятувальних частин забороняється безпосередньо на:
-магістральні дороги безперервного руху;
-магістральні вулиці загальноміського значення безперервного руху.
Виїзди з території пожежно-рятувальних частин обладнуються світлофором та/або світловим покажчиком з акустичним сигналом на:
-магістральні дороги регульованого руху;
-магістральні вулиці загальноміського значення регульованого руху;
-магістральні вулиці районного значення.
15.1.8Водопостачання пожежного депо слід забезпечувати за І категорією.
15.1.9Пожежне депо слід забезпечувати за І категорією надійності систем електропостачання.
15.2Вимоги до протипожежних відстаней
15.2.1Відстані між будинками і спорудами приймаються у світлі між зовнішніми стінами або іншими конструкціями. За наявності конструкцій будинків і споруд, виготовлених із горючих матеріалів, що виступають більше ніж на 1 м за площину фасаду, слід приймати відстань між цими конструкціями та іншим будинком.
15.2.2Протипожежні відстані між житловими, громадськими, адміністративно-побутовими будинками промислових підприємств, гаражами слід приймати за таблицею 15.2 (чисельник).
Відстань між житловими будинками та господарськими будівлями і спорудами на суміжних ділянках приймається згідно з таблицею 6.8, але не менше протипожежних вимог даних норм.
В умовах забудови, що склалася, протипожежні відстані між житловими будинками та від житлових будинків до будівель і споруд іншого призначення слід визначати згідно з протипожежними вимогами даних норм, наведеними у таблиці 15.2.
При цьому для будинків І-ІІІ ступенів вогнестійкості зазначені відстані можуть бути зменшені (для будинків ІІІ ступеня вогнестійкості – не більше ніж на 50 %), якщо стіна більшого та/або ширшого будинку, яка розташована проти іншого будинку, є протипожежною, а в опорядженні стін, що розташовані одна напроти іншої таких будинків та в конструктивних елементах покриттів, не застосовані горючі матеріали.
Протипожежні відстані від житлових, громадських, адміністративно-побутових будинків про-мислових підприємств, гаражів до виробничих, складських, сільськогосподарських будинків і споруд слід приймати за таблицею 15.2 (знаменник).
Таблиця 15.2 – Протипожежні відстані між житловими, громадськими, адміністративно-побутовими будинками промислових підприємств, гаражами, а також до виробничих будинків, сільськогосподарських будівель і споруд
Ступінь вогнестійкості будинкуВідстані при ступені вогнестійкості будинків, м
І, IIIIIІІІа, ІІІб, IV, Ма, V
І, II6/98/910/12
III8/98/1210/15
ІІІа, ІІІб, IV, Ма, V10/1210/1515/18
Примітка 1. Поділ будинків за ступенем вогнестійкості визначають згідно з вимогами [48].
Примітка 2. Протипожежні відстані до виробничих будинків з категорією виробництва А і Б слід збільшувати на 50 % для будинків I і II ступенів вогнестійкості, для категорії В – на 25 % у порівнянні з даними, наведеними у таблиці 15.2.
Примітка 3. Відстань між стінами будинків без віконних прорізів допускається зменшувати на 20 %, за винятком будинків ІІІа, ІІІб, IV, ІУа, і V ступенів вогнестійкості.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code