Інженерні мережі і споруди Відстань, м

Інженерні мережі і спорудиВідстань, м
у горизонтальній площиніу вертикальній площині (при перетинах)
Стовбури дерев1,5-
Бортові камені1,5-
Загальні колектори для підземних мереж0,5-
Примітка 1. Відстань між броньованими телекомунікаційними кабелями і газопроводами незалежно від тиску в горизонтальній площині приймається 1 м, а у вертикальній площині (при перетинах) – 0,5 м.
Примітка 2. При забудові, яка склалася, відстань по горизонталі від телекомунікаційних кабелів до бортового каменя обґрунтовується проектом на будівництво відповідної мережі.
Примітка 3. При перетинах силові кабелі прокладаються нижче від блоків кабельної каналізації електро- зв\’язку.
12ІНЖЕНЕРНА ПІДГОТОВКА І ЗАХИСТ ТЕРИТОРІЇ
12.1Заходи з інженерної підготовки слід передбачати з урахуванням інженерно-будівельної оцінки території (таблиця 12.1), забезпечення захисту від несприятливих природних і антропогенних явищ та прогнозу зміни інженерно-геологічних та гідрологічних умов при різних видах техногенного навантаження.
При розробленні документації з просторового планування слід передбачати заходи з інженерної підготовки території: загальні (вертикальне планування, організація відведення дощових і талих вод) та спеціальні (інженерний захист від затоплення паводковими водами, берегоукріплення і підтоплення підземними водами, освоєння заболочених територій, боротьба з яругами, зсувами, обвалами, карстом, просадністю, мулистими накопиченнями, заторфованістю, захист від абразії, сельових потоків, снігових лавин, відновлення порушених територій гірничими та відкритими виробками, териконами, хвостосховищами, золошлаковідвалами, полігонами різного призначення), які визначаються з урахуванням прогнозу змін інженерно-геологічних та гідрогеологічних умов, впливу сейсмічних явищ, характеру використання і планувальної організації території.
Загальні та спеціальні заходи повинні бути взаємоузгодженими.
Таблиця 12.1 – Фактори інженерно-будівельної оцінки території
Природні
факториОцінка факторів на територіях
сприятливих для будівництвамалосприятливих для будівництванесприятливих для будівництва
Схил
рельєфу0,5-8 %Менше 0,5 %; 8-15 %Більше 15 %
ҐрунтиЩо допускають будівництво будинків і споруд без улаш-тування штучних основ і складних фундаментівЩо вимагають улаштування нескладних штучних основ і фундаментівЩо вимагають улаштування складних штучних основ і фундаментів
Затоплю
ваністьЩо не затоплюються паводками – 1 % забезпеченостіЗатоплюваність менше ніж на 0,5 м паводковими водами при 1 % забезпеченості і незатоплюваність паводковими водами при 10 % забезпеченостіЗатоплюваність більше ніж 0,5 м паводковими водами при 1 % забезпеченості і паводковими водами при 4 % забезпеченості

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code