Примітка. Відстань від гаражів і автостоянок для людей з інвалідністю

Примітка. Відстань від гаражів і автостоянок для людей з інвалідністю до житлових будинків, а також розміщення автостоянок для людей з інвалідністю біля громадських будинків і споруд, біля входів на території підприємств, на яких використовується їх праця, не повинна перевищувати 50 м.
10.8.5При розміщенні багатоквартирної забудови кількість машиномісць для постійного збері-гання автомобілів має забезпечуватися на території мікрорайону в підземних, наземно-підземних або наземних багаторівневих гаражах.
При реконструкції території допускається постійне зберігання частини парку легкових автомобілів, які належать громадянам даного житлового району, за його межами – на \”незручних\” для інших видів будівництва територіях, у санітарно-захисних зонах від промислових підприємств, у смугах відведення залізниць і в межах червоних ліній магістральних доріг безперервного руху.
При цьому повинна бути забезпечена пішохідна доступність місць постійного зберігання легкових автомобілів не більше 15 хв.
10.8.6Необхідну для влаштування гаражів і відкритих автостоянок площу земельних ділянок слід приймати згідно з вимогами [79].
10.8.7Кількість в\’їздів та виїздів і найменшу відстань до в\’їздів на ділянки гаражів і відкритих автостоянок та виїздів із них слід приймати згідно з вимогами [79], а проїзди до них – згідно з вимогами [46].
10.8.8Відстані від наземних і комбінованих (наземно-підзених) гаражів і відкритих автостоянок легкових автомобілів до житлових і громадських будинків слід приймати не менше тих, що встановлені у таблиці 10.6.
Таблиця 10.6 – Відстані від гаражів і відкритих автостоянок до житлових і громадських будинків
Будинки, до яких визначаються відстаніВідстані від гаражів і відкритих автостоянок при кількості легкових автомобілів, м
до 10 включно11 – 5051 – 100101 – 300понад
300
Житлові будинки10*15253550
Торці житлових будинків без вікон10*10*152535
Громадські будинки (крім закладів загальної середньої освіти і закладів дошкільної освіти, лікувальних закладів із стаціонаром)10*10152525
Заклади загальної середньої освіти і заклади дошкільної освіти15252550
Лікувальні заклади із стаціонаром2550
* Для будівель гаражів III, lila, 1116, IV, IVa ступенів вогнестійкості відстані треба приймати не менше 12 м.
Примітка 1. Відстані слід визначати від вікон житлових і громадських будинків і від меж земельних ділянок закладів загальної середньої освіти і закладів дошкільної освіти, лікувальних закладів із стаціонаром до стін гаража або меж відкритої стоянки.
Примітка 2. Відстань від секційних житлових будинків до відкритих майданчиків місткістю 101 – 300 машин, які розміщуються уздовж поздовжніх фасадів, слід приймати не менше 50 м.
Примітка 3. У разі розташування декількох гаражів (автостоянок) на відстані менше 6 м між їх територіями загальна кількість автомобілів для визначення відстані до будинків і споруд вираховується шляхом додавання.
10.8.9Основним типом споруд (за винятком будинків закладів охорони здоров\’я, фізичної культури, дошкільної та загальної середньої освіти, дитячих будинків) для тимчасового зберігання легкових автомобілів працівників і відвідувачів загальноміського центру, громадських комплексів та окремих будинків і споруд, що розміщуються у різних функціональних зонах міст, включаючи і перехоплюючі стоянки, в периферійній та серединній зонах міст у вузлах пересадки на швидкісні

види пасажирського транспорту (метро, трамвай, залізниця), повинні бути окремо розташовані наземні, а також вбудовані в цокольні та підземні поверхи гаражі відповідно до [79], а також тимчасові відкриті автостоянки. У межах територій з наявними пам\’ятками культурної спадщини та в районах історичної забудови міст необхідно передбачати розміщення лише підземних гаражів.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code