Відстані від СТО до житлових і громадських будинків приймаються згідно з таблицею

Відстані від СТО до житлових і громадських будинків приймаються згідно з таблицею 10.1. Таблиця 10.1 – Відстані від СТО до житлових і громадських будинків
Об\’єкти, до стін яких визначається відстаньВідстань від станцій технічного обслуговування при кількості постів, не менше, м
10 та менше11 – 30більше 30
Житлові будинки152550
Торці житлових будинків без вікон152550
Громадські будинки (крім закладів загальної середньої освіти і закладів дошкільної освіти, лікувальних закладів із стаціонаром)152020
Заклади загальної середньої освіти і заклади дошкільної освіти50–
Лікувальні заклади із стаціонаром50–
Примітка 1. Кількість постів визначається кількістю автомобілів, що одночасно обслуговуються станцією. Примітка 2. Відстань від СТО визначаться від будівлі, де проходить технологічний процес, до житлових та громадських будинків.
10.1.14Нові аеропорти, аеродроми, гелікоптеропорти, злітно-посадочні майданчики, гелікоп- терні майданчики (крім гелікоптерних майданчиків на будівлях, при лікарнях) слід розташовувати за межами населених пунктів. При цьому траси польотів повітряних суден на кінцевому етапі заходу на посадку та початковому етапі зльоту не повинні перетинати сельбищну територію. Відстань від межі льотного поля нового аеродрому (гелікоптерного майданчика), крім майданчиків на будівлях та при лікарнях), трас прольоту літаків (гелікоптерів на кінцевому етапі заходу на посадку та початковому етапі зльоту до межі існуючої або перспективної забудови та зон масового відпочинку слід визначати такою, яка забезпечує на цих територіях нормативні показники рівня акустичного забруднення.
Аеропорти повинні бути зв\’язані швидкісними видами пасажирського транспорту із станціями міського позавуличного та позаміського транспорту, з загальноміським центром, іншими аеропортами та населеними пунктами. При цьому довжина пішохідного підходу на станціях пересадки не повинна перевищувати 100 м.
10.1.15Річкові порти, споруди для технічного обслуговування, ремонту і зимового відстою флоту необхідно розміщувати за межами територій житлової та громадської забудови, нижче за течією річки, на відстані від водозаборів та місць відпочинку населення не менше 100 м. Відстань до житлової забудови від меж території порту до місця перевантаження і зберігання курних матеріалів слід приймати не менше ніж 300 м.
Відстань від морських та річкових вокзалів до зупинок міського пасажирського транспорту має становити не більше ніж 100 м.
10.1.16Яхтклуби та бази маломірного флоту (малі – до 500, середні – 1000-2000 і великі понад 2000 місць зберігання) слід розміщувати у приміській зоні або в населеному пункті поза територією житлової та громадської забудови, за межами зон масового відпочинку населення, із забезпеченням зручних транспортних зв\’язків з житловими районами.
При будівництві одного типового елінгу з двоярусним зберіганням човнів площа ділянки бази на 500 суден має становити не менше ніж 1,7 га, при будівництві двох елінгів по 250 суден кожний з двоярусним зберіганням – близько 2,0 га. Розмір ділянки при одноярусному стелажному зберіганні суден приймається:
-на (одне місце) для прогулянкового флоту – 27 м2;
о
-для спортивного – 75 м2.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code