Відстань від будинків і меж земельних ділянок установ та організацій громадського обслу-говування слід приймати

Відстань від будинків і меж земельних ділянок установ та організацій громадського обслу-говування слід приймати не меншою ніж та, що наведена у таблиці 9.1.
Таблиця 9.1 – Відстань від будинків і меж земельних ділянок установ та організацій громадського обслуговування
Будинки (земельні ділянки), установи та організації громадського обслуговуванняВідстань від будинків (меж, ділянок) установ та організацій громадського обслуговування, м
до червоної лініїдо стін житлових будинківдо будинків зак-ладів загальної середньої освіти, закладів до-шкільної освіти
у міських населених пунктаху сільських населених пунктах
Заклади дошкільної освіти та заклади загальної середньої освіти (від зовнішньої стіни будинку)2525**
50За нормами інсоляції та освітленості
Приймальні пункти вторинної сировини——20*50
Пожежні депо1010За 15.1.4За 15.1.4
Кладовища традиційного поховання і крематорії66300300
Кладовища для поховання після кремації66100100
Кладовища традиційного поховання, для яких вичерпаний кладовищний період у містах
у сільських населених пунктах6650***
100***50***
100***
Культурно-видовищні заклади та культові будинки та споруди2552525
* Будинок із входами і вікнами.
** Чисельник – відстані від меж ділянки, знаменник – від будинку. Відповідно до місцевих умов допус-кається зменшувати відстань від будинку до червоної лінії до 10 м за умови створення зеленої захисної смуги завширшки не менше 6 м. Відстань від меж ділянки до житлового будинку з вікнами (у сільській місцевості) – не менше 10 м, до глухої стіни – 5 м, від будинку до глухої стіни – 15 м.
*** Згідно з ДержСанПіН 2.2.2-028.
Примітка 1. Ділянки закладів дошкільної освіти та загальної середньої освіти, лікарень не повинні безпосередньо прилягати до магістральних вулиць.
Примітка 2. Приймальні пункти вторинної сировини слід ізолювати смугою зелених насаджень і передбачати до них під\’їзди для автомобільного транспорту.
Примітка 3. На земельній ділянці лікарні слід передбачати окремі в\’їзди до зони господарської та корпусів:
лікувальних – для інфекційних і неінфекційних лікарень (окремо) і патолого-анатомічного.
10ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА
10.1Зовнішній транспорт
10.1.1При плануванні територій населених пунктів та інших територій необхідно передбачати формування системи транспортних комунікацій та споруд усіх видів зовнішнього (дальнього і приміського) та внутрішнього (міського та сільського) транспорту, здатних забезпечувати функціо-нальну цілісність і соціально – економічні взаємозв\’язки з основними спорудами та комунікаціями внутрішнього транспорту населеного пункту між собою, іншими населеними пунктами та об\’єктами відповідної системи розселення.
10.1.2Для організації пасажирських і вантажних перевезень між населеними пунктами, а також обслуговування рухомого складу у межах населених пунктів та прилеглих до них територій слід передбачати комунікації і споруди зовнішнього транспорту. їх призначення, потужність і розміщення визначаються, виходячи із значення кожного з видів зовнішнього транспорту в державній, регіональній та обласній транспортній системі. Комунікації та споруди зовнішнього транспорту, в тому числі сортувальні та вантажні залізничні станції, транспортно-складські комплекси, транзитні автомобільні дороги, необхідно розміщувати за межами населених пунктів.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code