Таблиця 8.7 – Відстань від стін будівель санаторно-курортних та рекреаційних закладів, що проектуються

Таблиця 8.7 – Відстань від стін будівель санаторно-курортних та рекреаційних закладів, що проектуються
Назва показникаЗначення показника
а) до житлової багатоповерхової забудови, закладів комунального господарства і складів500 (100) м
б) до автомобільних доріг категорій: 1) I, II, III500 м
2) IV200 м
в) до дачних поселень та садівницьких товариств100 (50) м
Примітка. В дужках наведена відстань в умовах реконструкції.
8.5.5Розміри земельних ділянок санаторно-курортних та рекреаційних закладів слід приймати у відповідності з додатком Е.4.
Розміри курортних територій загального користування слід встановлювати з розрахунку:
о
-на одне місце у санаторно-курортних та рекреаційних закладах – 10 м2 території спеціалі – зованих об\’єктів обслуговування (додаток Е.2) та 50 м2 озеленення;
-на одного неорганізовано відпочиваючого – 2 м2 території спеціалізованих об\’єктів обслу-говування (додаток Е.2) та 25 м2 озеленення.
Примітка. В приморських курортах Криму, Одеського узбережжя та Приазов\’я, які склалися, а також гірських курортів Карпат розміри територій загального користування допускається зменшувати, але не більше ніж на 50 %.
8.5.6Мінімальні розміри території морських пляжів, які розташовані на території курортів, слід приймати на одного відвідувача:
а) для дорослих5 м2;
б)для дітей4 м2.
Розміри території спеціалізованих лікувальних пляжів для маломобільних груп населення слід приймати з розрахунку 8-10 м2 на одного відвідувача.
Довжину берегової смуги морського пляжу на одного відвідувача слід приймати не менше 0,2 м.
Кількість одночасних відвідувачів на пляжах слід розраховувати з використанням коефіцієнтів одноразового завантаження пляжів, який визначається як відношення тих, що знаходяться на пляжі, до загальної кількості відпочиваючих.
Для розрахунків слід застосовувати наступні коефіцієнти одноразового завантаження пляжів:
пляжі санаторіїв бальнеогрязьових – 0,6, санаторіїв кліматичних – 0,8, готелів – 0,9, оздоровчих таборів – 1,0; пляжі загального користування для місцевого населення – 0,2, для неорганізованих відпочиваючих – 0,5.
8.5.7На курортах встановлюється округ санітарної охорони у складі трьох зон: першої (суворого режиму), другої (обмежень) і третьої (спостережень).
Територія першої зони завширшки не менше 100 м включає прибережну смугу моря, пляжі, ділянки, що прилягають до пляжів. Має використовуватися для організації зелених насаджень загального користування, набережних, бульварів, скверів, кліматолікувальних споруд, спортивних і дитячих майданчиків.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code