Перелік будівель Площа ділянок об\’єктів і споруд загального користування в межах територій дачної

Перелік будівельПлоща ділянок об\’єктів і споруд загального користування в межах територій дачної і садової забудови, із розрахунку, м2 на одну дачну (садівницьку) ділянку
малісереднікрупні
Майданчики для стоянки автомобілів1,11,11,1
Майданчики для стоянок велосипедів0,650,650,65
Магазини змішаної торгівлі2,52,01,5
Правління товариства, медпункт1,11,01,0
Дитячі ігрові майданчики1,01,01,0
Рекомендовані:
Універсальні фізкультурні майданчики4,03,42,8
ПасікиЗа завданням на проектування*
Споруда для охоронника
* Площа ділянки на одну споруду приймається незалежно від кількості садових ділянок – 100 м2.
Примітка. Об\’єкти загального користування доцільно поєднувати у адміністративно-господарський центр.
Пасіки слід розміщувати на окремих ділянках у місцях, найбільш віддалених від руху людей і транспорту.
6.1.48На територіях дачної і садової забудови трасування доріг та проїздів, розміщення вбудовано-прибудованих або окремо розташованих гаражів, дачних та садових будинків, інших споруд та відстані між ними слід приймати у відповідності з вимогами підрозділу \”Садибна забудова\” та розділу 15 \”Протипожежні вимоги\”
6.1.49При переведенні існуючої дачної і садової забудови у райони садибної забудови має бути забезпечена відповідність показників соціальної, транспортної та інженерної інфраструктури нормативам садибної забудови в межах міст або сільських населених пунктів.
6.1.50На території існуючої дачної і садової забудови використання садових або дачних ділянок для створення об\’єктів торгівлі, побуту допускається за умови: відповідності площі земельної ділянки показникам відповідно до таблиці 6.8, забезпечення проїзду до ділянки та влаштування інженерного обладнання відповідно до вимог [46], [87] та [89].
6.2Зона громадської забудови
6.2.1Зона громадської забудови призначена для концентрованого розташування закладів і підприємств обслуговування населення населеного пункту та поза його межами.
6.2.2Зону громадської забудови слід формувати як функціонально-просторову систему центрів – багатофункціональних та спеціалізованих, які є органічно пов\’язаними з соціально-планувальною структурою населеного пункту.
6.2.3Громадську забудову слід формувати у місцях найбільшої концентрації населення, що перебуває у денний час, – у межах центру міста, уздовж головних вулиць і площ.
6.2.4Території багатофункціональних громадських центрів в населених пунктах залежить, окрім їх величини і місця в структурі адміністративно-територіального устрою та системи розселення, від особливостей функціонально-планувальної структури населених пунктів, історичних та природно-ландшафтних чинників.
У малих містах слід створювати єдиний громадський центр міста і житлового району.
У середніх і великих містах, сельбищна територія яких поділяється на житлові або планувальні райони, функції громадського центру можуть поєднуватись з функціями громадського центру одного із житлових або планувальних районів.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code