Примітка 3. При продуктивності локальних каналізаційних очисних споруд до 3 м3 на добу

Примітка 3. При продуктивності локальних каналізаційних очисних споруд до 3 м3 на добу, водозабірні споруди місцевого господарсько-питного водопостачання допускається розміщувати на відстані 40-50 м вниз по течії ґрунтових вод, 20-25 м вверх по течії і 25-30 м по перпендикуляру до осі течії потоку ґрунтових вод. Відстані від артсвердловин та колодязів до окремих будівель і споруд та інших джерел забруднення слід приймати 20 м, місце розташування водозабірних споруд повинно бути вверх по течії ґрунтових вод і вище по відношенню до розташування каналізаційних споруд. При неможливості забезпечення цієї відстані в межах ділянки слід влаштовувати свердловини, колодязі або каптажі для групи будинків, які розміщуються вздовж житлових вулиць із відступом від червоної лінії на 2,5-3 м, на майданчиках розміром 2,5 м х 3 м із твердим покриттям та похилом не більше 40-50 %о.
Примітка 4. Вигрібні ями дворових туалетів повинні бути виконані з конструкцій, що запобігають фільтрації фекальних стоків у ґрунт.
6.1.42За відсутності мереж міської (селищної) каналізації необхідно передбачити каналізування садиб з використанням локальних очисних споруд згідно з вимогами [89], [91].
Обладнання внутрішньобудинкової каналізації з відведенням побутових стоків у вигріб не допускається.
Дачна та садова забудова
6.1.43Території дачної та садової забудови призначаються для організації відпочинку громадян, ведення садівництва та городництва з будівництвом дачних, садових будинків для тимчасового або постійного проживання.
6.1.44Розміщення нової дачної та садової забудови в межах населених пунктів, а також на територіях, де діють планувальні обмеження, у т.ч. на територіях лісів та лісопарків, об\’єктів природно-заповідного фонду та їх охоронних зон, у санітарно-охоронних зонах курортів, водоохо-ронних зонах, на резервних позаміських територіях, які передбачені документацією з просторового планування для подальшого розвитку населених пунктів, на територіях інженерно-транспортної та природоохоронної інфраструктури не допускається.
6.1.45Нову дачну і садову забудову рекомендується розміщувати за межами населених пунктів на земельних ділянках з цільовим призначенням для індивідуального дачного будівництва або індівідуального садівництва.
Існуючі території дачної забудови, які розташовані в межах населених пунктів чи приміських зонах, відносяться до рекреаційних зон з озелененими територіями обмеженого використання.
6.1.46Територію дачної та садової забудови слід розподіляти на зони індивідуального (сади, дачні ділянки) та загального користування. Зона індивідуального користування з вулично-дорожньою мережею має складати до 90 % від загальної території такої забудови.
6.1.47У межах зони загального користування розміщуються об\’єкти і споруди, перелік яких та необхідна площа території наведені у таблиці 6.8.
Таблиця 6.8 – Об\’єкти і споруди загального користування в межах територій дачної і садової забудови
Перелік будівельПлоща ділянок об\’єктів і споруд загального користування в межах територій дачної і садової забудови, із розрахунку, м2 на одну дачну (садівницьку) ділянку
малісереднікрупні
Обов\’язкові:
Споруди для зберігання засобів пожежогасіння0,50,40,25
Майданчики для контейнерів ТПВ0,10,10,1

Кінець таблиці 6.8

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code