Озеленення вулиць, розмір яких в межах червоних ліній складає 12 м і менше

Озеленення вулиць, розмір яких в межах червоних ліній складає 12 м і менше, доцільно формувати за рахунок палісадників.
6.1.38Допускається розміщення об\’єктів обслуговування на присадибній ділянці згідно з нор-мами чинного законодавства України. Прибудовані або окремо розміщені приміщення для інди-відуальної трудової та підприємницької діяльності допускається розташовувати на земельних ділянках по червоних лініях.
6.1.39Гаражі слід передбачати вбудованими, прибудованими до житлових будинків по лінії забудови, або окремо, в тому числі в глибині ділянки. Відстані від в\’їздів та інших технологічних прорізів гаражів до сусідніх житлових будинків, закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, інших споруд слід приймати за таблицею 10.6.
Примітка. Протипожежні відстані між будинками або господарськими будівлями, що розташовані окремо, відповідно до ступеня їх вогнестійкості, а також віддаленість ємностей горючої рідини на присадибній ділянці (при опаленні будинків рідким паливом) слід приймати відповідно до протипожежних вимог, наведених у таблиці 15.1.
6.1.40При розташуванні житлових будинків та громадських будівель на земельних ділянках необхідно забезпечувати вимоги санітарних та пожежних норм [46], [64] у тому числі для житлових та громадських будинків на суміжних земельних ділянках.
6.1.41При розміщенні будинків в кварталах, забудова яких історично склалася, для догляду за будинками і здійснення поточного ремонту відстань до межі суміжної земельної ділянки від найбільш виступаючої конструкції стіни будинку слід приймати не менше ніж 1,0 м. При цьому має бути забезпечене виконання необхідних інженерно-технічних заходів, що запобігатимуть попаданню атмосферних опадів з покрівель та карнизів будівель на територію суміжних ділянок або взаємо- узгоджене водовідведення згідно з вимогами [66].
Для садибної та дачної забудови у разі розміщення житлових будинків в північно-східній, північній та північно-західній частинах земельної ділянки відстань від межі слід встановлювати не менше 3 м.
Допустимі відстані від житлових будинків до господарських будівель і споруд наведені в таблиці 6.7.
Таблиця 6.7 – Допустимі відстані від житлових будинків до господарських будівель і споруд
Будівлі та спорудиВідстань, м
Господарські будівлі (сараї) для худоби, інших тварин та птахів площею до 50 м2Майданчики для компосту, дворові вбиральні, сміттє- збірник, сховища для добрив та ядохімікатівФільтруючий
колодязь
продуктивністю,
м3/добуСептик
продуктивністю,
м3/добу
ДО 11 – 3ДО 11 – 3
Житлові будинки та літня кухня152081058
Артсвердловина водопоста-чання (питний колодязь)2020
Примітка 1. Господарські будівлі і гаражі сусідніх ділянок допускається об\’єднувати.
Примітка 2. Господарські приміщення для утримання худоби та птиці площею до 50 м2 допускається прибудовувати до одно- та двоквартирних житлових будинків (крім будинків, що знаходяться в IV кліматичному районі) за умов ізоляції від житлових кімнат та кухонь не менше ніж трьома підсобними приміщеннями та за умови забезпечення санітарних відстаней до житлових будинків на суміжних земельних ділянках.
26

Кінець таблиці 6.7

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code