Побував на екскурсії в Київській дренажній штольні нижче рівня Дніпра

Відео планується на моєму ютуб каналі https://www.youtube.com/@architecturephd

Похід в підземну штольню: життя до і після

 

Rubber shoe covers to protect feet from the moisture

Rubber shoe covers to protect feet from the moisture

The texture of the walls in a the underground adit

The texture of the walls in a the underground adit

Underground stalactites in a the collector

The texture of the walls in a the underground adit

Adit for draining water from the ground in a the city

Adit for draining water from the ground in a the city

Adit for draining water from the ground in a the city

Adit for draining water from the ground in a the city

Adit for draining water from the ground in a the city

Underground river flows in a the sewer

Adit for draining water from the ground in a the city

Underground river flows in a the sewer

Підземні штольні привертають увагу пригодників, дослідників та любителів нестандартних подорожей. Вирушити в похід до підземної штольні – це неймовірне пригода, яка може змінити ваше життя. Цей досвід відкриває нові горизонти, дозволяє осягнути унікальну історію та відчути незвичайну атмосферу підземного світу. У цій статті ми розглянемо життя до і після походу в підземну штольню і відкриємо всі його чари.

Життя до походу в підземну штольню може бути повсякденним і звичайним. Багато людей проводять свій час в офісах, займаються рутинними справами і відчувають невідомий потяг до пригод. Похід в підземну штольню – це шанс вийти зі звичайного життя і побачити щось незвичайне. Він пробуджує в нас почуття дослідника і допомагає зрозуміти, що світ далеко не обмежується поверхнею землі.

Сам похід в підземну штольню може бути справжньою випробуванням фізичної та психологічної міцності. Вирушаючи у підземну прогулянку, ви потрапляєте в непривітну темряву, де температура нижча, ніж на поверхні, і повітря бідне киснем. Однак, після перетину порогу і спуску вглиб, ви отримуєте можливість побачити дивовижний світ підземних струмків, непідвладних часу формацій і надзвичайних лабіринтів.

Середньовічні штольні можуть заховувати у собі секрети століть. Історичні артефакти, пошматовані старі дрібниці та графіті відвідувачів минулих епох створюють відчуття з’єднання з минулим. Похід в підземну штольню дарує можливість не лише побачити ці реліквії, а й зануритися у їх історію, уявити, як люди колись тут працювали та жили.

Крім історичного значення, похід в підземну штольню відкриває нові перспективи для дослідження. Спелеологи – це люди, які присвячують своє життя вивченню підземних систем. Вони досліджують виверження води, мінеральні відклади та унікальний екосистеми, що розвиваються в цих умовах. Похід в підземну штольню може стати початком вашого захоплюючого шляху у світ спелеології і відкриття невідомих просторів.

Завершивши похід в підземну штольню, ваше життя назавжди зміниться. Ви побачите, як великий світ існує поза поверхнею землі, і почнете оцінювати кожен момент на землі з новою цінністю. Почуття свободи, відкриття і неймовірного піднесення допоможуть вам змінити своє бачення світу і власного життя.

Таким чином, похід в підземну штольню – це не лише пригода, а й можливість розширити свої горизонти і знайти нові виклики. Вирушивши у цей подорож, ви зможете відчути неймовірну енергію і магію, яку приховує підземний світ.

Штучна дренажна штольня – це інженерна споруда, спроектована та побудована з метою видалення надлишкової води з підземних рудників, кар’єрів або інших великих глибинних виробництв. Цей тип штольні використовується для вирішення проблем зі стіканням води та забезпеченням безпеки підземних просторів.

Одним з основних завдань штучної дренажної штольні є відведення води, що накопичується в підземних рудниках або кар’єрах, де вона може становити загрозу працівникам та виробничим спорудам. Підземні води можуть потрапляти в шахту внаслідок опадів або від підземних джерел, і без належного дренажу це може призвести до затоплення та зупинки роботи.

Штучна дренажна штольня використовується як канал для відведення води з нижніх рівнів підземного рудника або кар’єру до відведення на поверхню. Це може бути досягнуто шляхом прокладання спеціального каналу або тунелю з нахилом у напрямку виходу, де вода може бути відкачана за допомогою насосів або гравітаційного потоку.

Побудова штучної дренажної штольні вимагає великих інженерних знань та навичок. Шахтарі та інженери повинні враховувати геологічні умови, властивості ґрунту та породи, розрахувати потужність стінок штольні, а також забезпечити належну вентиляцію та безпеку роботи.

Штучна дренажна штольня має значний позитивний вплив на діяльність підземних гірничих підприємств. Вона допомагає забезпечити безпечні умови для працівників та зберігає робочі місця в оптимальному стані. Відкачування надлишкової води також дозволяє продовжувати видобуток руди або виконувати будівельні роботи, незважаючи на наявність води.

Крім цього, штучна дренажна штольня може мати додаткові переваги. Вона може бути використана для збирання та очищення підземних вод, що містять цінні мінерали або речовини. Це може бути важливим аспектом у виробництві або джерелом додаткового прибутку.

У підсумку, штучна дренажна штольня є важливим елементом підземних гірничих підприємств. Вона дозволяє вирішити проблеми зі стіканням води та забезпечує безпеку працівників та робочих місць. Побудова і ефективна експлуатація штучної дренажної штольні вимагають високої професійності та вміння враховувати специфічні умови підземного середовища.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code