Спільне виконання завдань (субпідряд)

Спільне виконання завдань (субпідряд)

(1) 3 різних причин нотифіковані органи можуть призначити субпідрядників для виконання завдань за їх дорученням. У додатку 2 наведена детальна інформація про різні типи нотифікованих органів, як визначено у додатку III CPD, та їх роль в різних системах сертифікації відповідності. В багатьох випадках нотифіковані органи шукають субпідрядників для вирішення відособлених питань (за відсутності можливості в їх власних лабораторіях, органах нагляду на підприємствах за кордоном…).
(2) Нотифікований орган, який укладає договір з субпідрядником, залишається відповідальним за всю діяльність за нотифікацією. Договір з субпідрядником не передбачає передачі повноважень чи відповідальності. Сертифікати та звіти завжди видаються відімені та під відповідальність нотифікованого органу, який укладає договір з субпідрядником, але із зазначенням органу, який фактично виконував завдання. Серійні субпідряди забороняються для уникнення розладу у послідовності системи та довіри до неї.
(3) Нотифікований орган може доручати виконання за субпідрядом тільки обмежених технічних завдань (наприклад, випробувань, перевірки технічного контролю на виробництві), поки такі процеси вважаються суттєвими та координованими складовими частинами технологічного процесу. Визначають два механізми субпідряду.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code