Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при реконструкції

Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при реконструкції, переплануванні та при зміні функціонального призначення об\’єкта без реконструкції, перепланування 
6.2.1. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при реконструкції без приросту загальної площі, коли профіль об\’єкта змінюється, а також при зміні функціонального призначення діючого об\’єкта. 
У цьому випадку розмір пайової участі забудовника (інвестора) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва реконструкції для міста (B o r) розраховується за наступною формулою: 
B o r = n х s х k, де
(3) 
n – приріст нормативу розміру пайової участі забудовників (інвесторів), який розраховується за наступною формулою: 
n = nj – n k, де
(4) 
n j – норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проекту реконструкції для міста в j-й галузі народногосподарського комплексу, що відповідає новому (запланованому) профілю об\’єкта; 
n k – норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва (реконструкції) для міста в k-й галузі народногосподарського комплексу, що відповідає попередньому профілю об\’єкта. 
У випадку зміни функціонального призначення (перепрофілювання) дитячих дошкільних закладів, шкіл та об\’єктів позашкільного виховання n k дорівнює нулю. 
У випадку реконструкції, перепланування, перепрофілювання, зміни функціонального призначення промислових (виробничих) підприємств (або їх частин), комплексів під об\’єкти торгівлі, адміністративного призначення, розважальні комплекси, СТО, мийки тощо, а також при перепрофілюванні магазинів продовольчих товарів під іншу функцію приріст нормативу n розраховується за наступною формулою: 
n = nj – n k х 0,3
(4.1) 
6.2.2. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при реконструкції, коли профіль об\’єкта змінюється та створюються нові площі. 
У цьому випадку розмір пайової участі забудовника (інвестора) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва реконструкції для міста (B o r) розраховується як сума двох складових за наступною формулою: 
B o r = n j х s 1 х k 1 + n х s 2 х k 2, де
(5) 
n j х s 1 х k 1 – розмір пайової участі забудовника (інвестора) при створенні нових площ в ході проведення реконструкції. Розраховується аналогічно до формули (1); 
n х s 2 х k 2 – приріст пайової участі забудовника (інвестора) при проведенні реконструкції із зміною профілю діяльності об\’єкта. Розраховується аналогічно до формули (3). 
У випадку, якщо B o r менше нуля, пайова участь не сплачується. 
6.2.3. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при реконструкції, коли профіль об\’єкта не змінюється та створюються нові площі. 
Якщо проведення реконструкції передбачає введення в експлуатацію додаткових площ без зміни профілю об\’єкта реконструкції, то розмір пайової участі визначається за формулою: 
B o b = n j х s х k, де
(6) 
B o b – розмір пайової участі забудовника (інвестора) при реалізації проекту реконструкції в j-й галузі народногосподарського комплексу міста; 
n j – норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва для міста в j-й галузі народногосподарського комплексу, що відповідає функціональному призначенню об\’єкта реконструкції; 
s – додатково створені площі при проведенні перепланування об\’єкта. 
6.2.4. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при зміні функціонального призначення жилих будинків (приміщень) на нежилі, без реконструкції, перепланування. 
У цьому випадку розмір пайової участі забудовника (інвестора) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проекту для міста (B o r) розраховується за наступною формулою: 
B o r = n х s х k f х k, де
(7) 
n – норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проекту реконструкції для міста в галузі народногосподарського комплексу, що відповідає новому (запланованому) профілю об\’єкта; 
k f – коефіцієнт, що враховує ступінь функціональної та фізичної придатності будинку. Цей коефіцієнт визначений на основі інформації щодо введення-вибуття та реконструкції житлового фонду станом на 01.01.2009 і дорівнює 0,777; 
k – узагальнюючий коригуючий коефіцієнт; 
s – площа жилого будинку (приміщення), функціональне призначення якого змінюється на нежитлове. 
6.2.5. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при переплануванні, коли профіль об\’єкта не змінюється та створюються нові площі. 
Якщо проведення перепланування передбачає введення в експлуатацію додаткових площ без зміни профілю об\’єкта перепланування, то розмір пайової участі визначається за формулою: 
B o b = n j х s х k, де
(8) 
B o b – розмір пайової участі забудовника (інвестора) при реалізації проекту перепланування в j-й галузі народногосподарського комплексу міста; 
n j – норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва для міста в j-й галузі народногосподарського комплексу, що відповідає функціональному призначенню об\’єкта перепланування; 
s – додатково створені площі при проведенні перепланування об\’єкта. 
6.2.6. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при переплануванні, коли профіль об\’єкта змінюється та створюються нові площі. 
У цьому випадку розмір пайової участі забудовника (інвестора) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва (реконструкції) для міста (B o r) розраховується як сума двох складових за наступною формулою: 
B o r = n j х s 1 х k 1 + n х s 2 х k 2, де
(9) 
n j х s 1 х k 1 – розмір пайової участі забудовника (інвестора) при створенні нових площ у ході проведення перепланування. Розраховується аналогічно до формули (1); 
n х s 2 х k 2 – приріст пайової участі забудовника (інвестора) при проведенні перепланування із зміною профілю діяльності об\’єкта. Розраховується аналогічно до формули (3). 
У випадку, якщо B o r менше нуля, пайова участь не сплачується. 

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code