Про ведення міського земельного кадастру

Рішення Київської міської ради № 194/9251 від 18 квітня 2013 року
Про ведення міського земельного кадастру
Відповідно до Земельного кодексу України, законів України \”Про оренду землі”, \”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, \”Про землеустрій”, \”Про оцінку земель”, \”Про столицю України — місто-герой Київ”, \”Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення вирішення питань передачі (надання) земельних ділянок у власність або в користування із земель комунальної власності міста Києва, для встановлення місця розташування об’єктів землеустрою на території міста, їхніх меж, розмірів, правового статусу, визначення грошової оцінки земельних ділянок, здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності та для прийняття відповідних рішень органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування Київська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Організувати ведення міського земельного кадастру — електронної (автоматизованої) геоінформаційної системи і бази даних, що забезпечує збирання, оброблення, аналіз, моделювання, постачання геопросторових даних і відображає черговий стан використання та охорони земель комунальної власності територіальної громади та інших земель міста Києва (далі — міський земельний кадастр) (А-20620).
2. Ведення міського земельного кадастру покласти на Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
3. Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
3.1. Забезпечити ведення міського земельного кадастру на основі створеної за кошти міського бюджету автоматизованої системи програмного комплексу \”Кадастр”.
3.2 Забезпечити зберігання та відображення в міському земельному кадастрі даних, внесених Департаментом земельних ресурсів виконавчого орану Київради (Київської міської державної адміністрації) до автоматизованої системи програмного комплексу \”Кадастр” до 1 січня 2013 року.
3.3. Забезпечити внесення до міського земельного кадастру при організації землеустрою та здійсненні контролю за використанням і охороною земель комунальної власності територіальної громади міста Києва інформації (даних) про:
земельні ділянки, право комунальної власності територіальної громади міста на які зареєстровано в установленому законом порядку;
земельні ділянки, передані рішеннями Київської міської ради у власність чи користування та щодо яких Київською міською радою прийнято рішення про їх продаж, в тому числі на конкурентних засадах (аукціонах);
договори оренди та купівлі-продажу земельних ділянок, орендодавцями та продавцями яких є Київська міська рада;
нормативну грошову оцінку земель відповідно до рішень Київської міської ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста;
рішення Київської міської ради про затвердження програм використання та охорони земель міста, розвитку зеленої зони та концепції формування зелених насаджень міста, а також про інші рішення Київської міської ради, що визначають правовий режим земель міста;
матеріали інвентаризації земель міста, проведеної на виконання Постанови Верховної Ради України \”Про земельну реформу”, рішень Київської міської ради та її виконавчого органу з питань земельної реформи;
об’єкти землеустрою, суб’єкти земельних відносин та документацію із землеустрою;
клопотання (заяви) фізичних і юридичних осіб щодо надання Київською міською радою дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо передачі (надання) земельних ділянок у власність чи користування на підставі відповідної документації із землеустрою;
інші дані, що відповідно до законодавства визначають правовий режим використання та охорони земель.
4. Встановити, що технічне і технологічне забезпечення ведення (адміністрування) міського земельного кадастру здійснює комунальне підприємство, підпорядковане Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
5. Встановити, що Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розглядає документацію із землеустрою та за результатами її розгляду готує проекти рішень Київської міської ради з урахуванням даних міського земельного кадастру.
6. Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити:
6.1. Взаємодію з органами державної реєстрації прав, утвореними Міністерством юстиції України в місті Києві, та Державним агентством земельних ресурсів України і його територіальним органом у місті Києві щодо обміну інформацією про речові права на земельні ділянки.
6.2. Взаємодію з органами державної податкової служби щодо надання інформації з міського земельного кадастру для вирішення питань нарахування та справляння плати за землю в місті Києві.
6.3. Надання довідок про розмір нормативної грошової оцінки земельних ділянок за результатами розрахунку відповідно до рішень Київської міської ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва.
6.4. Забезпечити підключення та доступ до автоматизованої системи ПК \”Кадастр” із можливістю перегляду в онлайн режимі (режимі реального часу) даних міського земельного кадастру працівникам відділу забезпечення діяльності постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури, які будуть визначені та затверджені розпорядженням заступника міського голови — секретаря Київради.
7. Рекомендувати органам державної податкової служби використовувати інформацію міського земельного кадастру при нарахуванні та справлянні плати за землю в місті Києві.
8. Офіційно оприлюднити це рішення шляхом опублікування у газеті Київської міської ради \”Хрещатик”.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code