Про розробку Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання
РІШЕННЯ
від 5 квітня 2012 року N 384/7721
Про розробку Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві
Відповідно до Законів України \”Про місцеве самоврядування в Україні\”, \”Про столицю України – місто-герой Київ\”, \”Про регулювання містобудівної діяльності\”, \”Про благоустрій населених пунктів\”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 N 244 \”Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності\”, з метою вирішення питань впорядкування розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території м. Києва Київська міська рада вирішила:
1. Взяти за основу пропозиції районних в місті Києві державних адміністрацій та комунальної організації \”Інститут Генерального плану м. Києва\” (далі – КО \”Київгенплан\”) щодо можливих місць розташування тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності (далі – тимчасові споруди) та доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) доопрацювати та затвердити Комплексну схему розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві (далі – Комплексна схема).
2. КО \”Київгенплан\” опрацювати можливі місця розташування тимчасових споруд з урахуванням вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання територій, охорони історико-культурної спадщини, земельно-господарського устрою.
3. Визначити Головне управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення (Департамент промисловості та розвитку підприємництва) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розпорядником Комплексної схеми.
4. Головному фінансовому управлінню (Департамент фінансів) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Головним управлінням внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення (Департамент промисловості та розвитку підприємництва) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 30.04.2012 визначитись з джерелами фінансування робіт, зазначених у пункті 2 цього рішення, за рахунок коштів міського бюджету або інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
5. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради \”Хрещатик\”.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг та постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code