Про створення комунального підприємства Домашній магазин

Рішення Київської міської ради № 18/1073 від 22 січня 2009 року
Про створення комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) \”Домашній магазин”
Відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України \”Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою покращення рівня торговельного обслуговування мешканців міста Києва шляхом розширення мережі підприємств торгівлі поблизу місць їх проживання та підвищення ефективності діяльності об’єктів торгівлі на території міста Києва Київська міська рада 
ВИРІШИЛА:
1. Створити комунальне підприємство \”Домашній магазин” та віднести його до сфери управління Головного управління з питань торгівлі та побуту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).
2. Встановити мінімальний розмір статутного фонду комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) \”Домашній магазин” 100000,0 (сто тисяч) гривень.
3. Затвердити Статут комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) \”Домашній магазин” згідно з додатком.
4. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):
4.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.
4.2. Закріпити за комунальним підприємством виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) \”Домашній магазин” на праві господарського відання майно, необхідне для здійснення ним статутної діяльності.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності та постійну комісію Київради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code