Про порядок застосування в м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов

ПОСТАНОВА
від 15 липня 1985 року N 582
Про порядок застосування в м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР
________
1 П. 9 не наводиться як такий, що втратив чинність.
На виконання постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради профспілок від 11.12.84 N 470 \”Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР\” виконавчий комітет Київської міської Ради народних депутатів і президія Київської міської ради профспілок1 ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:
____________
1 ЗП УРСР. – 1984. – N 12. – Ст. 80.
1. Встановити, що перелік підприємств, установ і організацій, що ведуть облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затверджується виконкомом міськради і президією міськпрофради і при необхідності уточнюється.
2. Встановити, що потребуючими житла визнаються громадяни, які мають жилу площу 5 м2 і менше на кожного члена родини.
3. Встановити, що жилі приміщення в м. Києві надаються громадянам у межах 13,65 м2 жилої площі на одну особу, але не менш як 7,5 м2.
Виходячи з даних статистичної звітності визначити рівень середньої забезпеченості громадян у м. Києві жилою площею 7,5 м2 на одну особу.
4. Встановити, що працівники, які підлягають взяттю на облік для поліпшення житлових умов як ветерани праці, беруться на квартирний облік за місцем проживання, якщо вони сумлінно безперервно працюють на одному підприємстві, в установі, організації не менш як 20 років.
Тривалість безперервної сумлінної роботи на даному підприємстві, в установі і організації для взяття на квартирний облік за місцем роботи встановлюється трудовим колективом підприємства, установи й організації. Рекомендувати встановити такий строк не менш як 20 років.
5. Встановити, що на облік беруться громадяни, які потребують поліпшення житлових умов, постійно проживають та прописані в м. Києві не менш як 10 років. Цей строк не поширюється на випадки прописки другого з подружжя, неповнолітніх дітей і непрацездатних батьків.
Для громадян, які прописані в м. Києві до 01.08.85, строк проживання та прописки встановити 5 років.
6. Встановити строк безперервної сумлінної роботи в сфері виробництва на даному підприємстві, в установі, організації для одержання жилих приміщень в першочерговому порядку за місцем проживання не менш як 20 років.
Тривалість безперервної сумлінної роботи в сфері виробництва, що дає право на першочергове одержання жилих приміщень за місцем роботи, встановлюється трудовим колективом підприємства, установи і організації, але не може бути меншою 20 років.
7. Відповідальність за виготовлення бланків ордерів на жилі приміщення і забезпечення ними виконавчих комітетів районних Рад народних депутатів м. Києва, а також здійснення контролю за зберіганням і використанням таких бланків покласти на управління обліку і розподілу жилої площі виконкому міськради.
8. Довести до відома відділів і управлінь виконкому міськради, виконкомів районних Рад народних депутатів, міськкомів профспілок, підприємств, установ і організацій та профспілкових комітетів, що Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада профспілок постановою від 11.12.84 N 470 \”Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР\”:
8.1. Відповідно до ст. 60 Житлового кодексу Української РСР затвердили Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР і ввели їх в дію з 1 січня 1985 р.
8.2. Встановити, що громадяни, які правомірно взяті на облік як ті, що потребують поліпшення житлових умов до 01.01.95, не втрачають права на одержання жилих приміщень, якщо в новому законодавстві інакше регулюється взяття громадян на облік у таких випадках.
8.3. Зобов\’язали виконкоми місцевих Рад народних депутатів, профспілкові органи, міністерства, державні комітети і відомства УРСР, а також підприємства, установи й організації незалежно від їх відомчої підпорядкованості суворо дотримуватись Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР.
8.4. Доручити виконавчим комітетам обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів, радам профспілок, міністерствам, державним комітетам, відомствам УРСР і республіканським комітетам профспілок довести до відома підприємств, установ, організацій і населення Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР і провести необхідну роз\’яснювальну роботу по застосуванню вказаних Правил.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code