Про внесення змін та доповнень до постанови виконкому міськради і президії міськради профспілок

ПОСТАНОВА
від 30 квітня 1991 року N 234
Про внесення змін та доповнень до постанови виконкому міськради і президії міськради профспілок від 15.07.85 N 582 \”Про порядок застосування у м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР\”
Виконавчий комітет Київської міської Ради народних депутатів і президія Київської міської ради профспілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:
1. Внести в постанову виконкому міськради і президії міськради профспілок від 15.07.85 N 582 \”Про порядок застосування у м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР\” такі зміни та доповнення:
1) пункт 2 викласти в такій редакції:
\”2. Встановити, тими, хто потребує поліпшення житлових умов, визнаються громадяни, які мають житлову площу до 7,5 кв. м включно на кожного члена родини\”.
2) пункт 3 викласти в такій редакції:
\”3. Встановити, що жилі приміщення у м. Києві надаються громадянам у межах 13,65 кв. м жилої площі, але не більше однієї кімнати на одну особу і не менш, як 9 кв. м жилої площі.
Виходячи з даних статистичної звітності, визначити рівень середньої забезпеченості громадян у м. Києві жилою площею 9,0 кв. м на одну особу\”.
3) пункт 5 викласти в такій редакції:
\”5. Встановити, що на квартирний облік беруться громадяни, які потребують поліпшення житлових умов, постійно проживають та прописані у м. Києві не менш, як п\’ять років. Цей строк не поширюється на випадки прописки другого з подружжя, неповнолітніх дітей і непрацездатних батьків\”.
2. Доповнити постанову виконкому міськради і президії міськради профспілок від 15.07.85 N 582 пунктами 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в такій редакції:
\”7. Дозволити виконкомам районних Рад народних депутатів, підприємствам, організаціям та установам, які мають житловий фонд і ведуть житлове будівництво, або беруть пайову участь у житловому будівництві, зараховувати на квартирний облік громадян:
– які проживають в одній кімнаті по дві і більше сім\’ї, незалежно від родинних відносин, або особи різної статі старші за 9 років, крім подружжя (в тому числі, якщо займане ними жиле приміщення складається більше як з однієї кімнати);
– які проживають у двокімнатних квартирах з суміжними кімнатами, де утворилось дві або більше родини або у трикімнатних квартирах, де утворилось не менше двох родин та відсутня ізольована кімната для однієї з них, при умові, якщо на одну особу родин, залишених проживати в цій квартирі, припадатиме не більше однієї кімнати;
– які проживають у службових приміщеннях, наданих у зв\’язку з характером їх трудових відносин, не менше п\’яти років і незалежно від розміру приміщення;
– які проживають та прописані згідно договору піднайму не менше, ніж п\’ять років після його укладення, в будинках державного фонду або згідно договору найму в будинках житлово-будівельних та житлових кооперативів, а також у жилих приміщеннях, які належать громадянам на праві особистої власності;
– які проживають не менше п\’яти років у комунальних квартирах, незалежно від розміру жилої площі, яку вони займають;
– які постійно прописані та мешкають у гуртожитках або забезпечені житлом менше 7,5 кв. метра та досягли вісімнадцятирічного віку або одружилися чи влаштувалися на роботу у передбачених законом випадках до досягнення повноліття – відповідно з часу одруження або влаштування на роботу;
– у складі родин яких є інваліди дитинства, хворі інших категорій, що користуються відповідними пільгами, у випадках, якщо на кожного члена сім\’ї припадає менше 9,0 кв. метрів жилої площі.
8. Встановити, що підприємства, організації та установи, які будують житло господарчим способом, мають право зараховувати на квартирний облік ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці, воїнів-інтернаціоналістів, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, передовиків виробництва, які пропрацювали на підприємстві не менше 2 років, якщо на кожного члена родини припадає не більше 8 кв. м, з включенням в списки підприємств, організацій, без права зараховування на квартирний облік у райвиконкомах.
9. Дозволити виконкомам районних Рад народних депутатів, підприємствам, установам, організаціям надавати позачергово житло родинам, у складі яких є хворі онкологічними захворюваннями та відкритою формою туберкульозу.
10. Встановити, що пільгою кожна сім\’я може скористатися тільки одноразово, а у випадку виникнення надалі умов для повторної постановки на облік, надання житла відбувається на загальних підставах, за виключенням хворих туберкульозом відкритої форми або психічними захворюваннями.
11. Встановити, що надання жилої площі громадянам, які розлучилися, провадиться згідно черги квартирного обліку, але не раніше, ніж через рік після розлучення.
12. Встановити, що громадяни, зараховані на квартирний облік на загальну чи пільгову чергу згідно встановлених цією постановою підстав, для визнання їх такими, що потребують поліпшення житлових умов, забезпечуються житлом згідно черги, але не раніше громадян, зарахованих на облік, до прийняття цієї постанови\”.
3. Пункти 7, 8, 9 постанови виконкому міськради і президії міської ради профспілок від 15.07.85 N 582 відповідно вважати пунктами 15, 16, 17.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code