Контроль виконання правил благоустрою

КОНТРОЛЬ ВИКОНАННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ
 
18.1. Контроль за станом благоустрою міста, а також контроль за дотриманням та здійсненням заходів, спрямованих на виконання вимог цих Правил здійснюється Головним управлінням контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), яке виконує функції інспекції з питань благоустрою в м. Києві, та управліннями (відділами) контролю за благоустроєм районних в м. Києві державних адміністрацій, які виконують функції інспекції з питань благоустрою на території району, а також Головним управлінням МВС України в м. Києві, іншими підприємствами, установами та організаціями, які несуть відповідальність за належне утримання об’єктів благоустрою.
18.2. Головне управління контролю за благоустроєм міста Києва надає методичні рекомендації та координує діяльність всіх підприємств, установ та організацій у сфері благоустрою ( Головне управління охорони культурної спадщини, Головне управління ритуальних послуг, Головне управління житлового господарства, Головне управління комунального господарства, Управління охорони навколишнього природного середовища, Головне управління МВС України в 
м. Києві, ККО «Київзеленбуд», ДКП «Плесо», АК «Київводоканал», 
АЕК «Київенерго», ВАТ «Київгаз»), районні управління (відділи) контролю за благоустроєм, органів самоорганізації населення.
Скликає в установленому порядку наради з питань  благоустрою, погоджує плани заходів та вимагає звіти ( інформацію з окремих питань благоустрою ) про виконані роботи, направляє Київській міській раді, Колегії Київської міської державної адміністрації, а також заступникам голови Київської міської державної адміністрації інформацію про недоліки в сфері благоустрою та пропозиції щодо їх усунення.
18.3. У відповідності до вимог ст. 10 п. 12, п. 26 Закону України \”Про міліцію”, міліція, відповідно до своїх завдань зобов’язана :
-здійснювати контроль за утриманням в належному технічному стані та чистоті доріг, вулиць і майданів;
-контролювати утримання в належній чистоті територій дворів і прибудинкових територій;
-зпобігати забрудненню повітря і водойм транспортними засобами;
-додержання тиші в громадських місцях.
На виявлені порушення міліція складає протоколи про адміністративні правопорушення.
18.4. За виявлені порушення благоустрою уповноважені посадові особи районних управлінь (відділів) оформляють приписи та складають протоколи про адміністративні правопорушення.
 
 
 
 
 
18.5. Головне управління контролю за благоустроєм міста Києва має право залучати спеціалістів структурних підрозділів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), підприємств, установ та організацій, об’єднань громадян (за погодженням з їхніми керівниками), для розгляду питань у сфері благоустрою.
18.6. Головне управління житлового господарства контролює та складає протоколи  про адміністративні правопорушення з питань:
18.6.1. Санітарного утримання та ремонту сходових кліток, ліфтів і під’їздів .
18.6.2. Переобладнання та перепланування жилих будинків, жилих приміщень, балконів і лоджій, використання їх не за призначенням.
18.6.3. Ремонту фасадів і цоколів.
18.6.4. Ремонту покрівель.
18.6.5. Освітлення входів до будинків.
18.6.6. Ремонту, заміни вхідних дверей, ганків та сходових клітин.
18.6.7. Ремонту асфальтування прибудинкових територій.
18.6.8. Встановлення та ремонту садових лав.
18.6.9. Ремонту сміттєзбірників.
18.6.10. Ремонту зливостоків і дренажів.
18.6.11. Влаштування та ремонту дитячих і спортивних майданчиків.
18.6.12. Придбання та ремонту контейнерів, облаштування контейнерних майданчиків, заміни (встановлення ) контейнерів та урн.
18.6.13. Влаштування пандусів та спеціальних місць для паркування автомобілів, які перевозять інвалідів.
18.6.14. Заміни, модернізації  та ремонту ліфтів.    
18.6.15. Самовільного випалювання сухої рослинності або її залишків.
18.6.16. Завезення рослинного грунту.
18.6.17. Своєчасного вивезення з прибудинкових територій твердих побутових відходів, будівельних відходів та великогабаритних відходів.
18.6.18. Збереження зелених насаджень на прибудинкових територіях і належний за ними догляд.
18.6.19. Дотримання вимог «Правил утримання у м. Києві тварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями».
18.6.20. Розміщення і утримання будинкових покажчиків та покажчиків вулиць.
18.7. Громадські інспектори благоустрою міста:
18.7.1. Беруть участь у проведенні спільно з працівниками органів державного контролю рейдів та перевірок додержання підприємствами, установами, організаціями та громадянами законодавчих актів у сфері благоустрою та Правил благоустрою міста.
18.7.2. Проводять перевірки і складають протоколи про порушення законодавчих актів у сфері благоустрою та Правил благоустрою міста і подають їх органам державного контролю у цій сфері та правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code