Утримання зелених насаджень

УТРИМАННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ
 
3.1.Утримання зелених насаджень регламентується \”Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України”, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України” від 10.04.2006 №105, а міські ліси  – відповідно до Лісового кодексу України.
3.2. Охороні та відновленню підлягають усі зелені насадження в межах міста під час проведення будь-якої діяльності крім зелених насаджень, які висаджені або виросли самосівом в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв.
3.3. Охорона, утримання та відновлення зелених насаджень на об’єктах благоустрою, а також видалення дерев, які виросли самосівом, здійснюється за рахунок коштів міського та районних бюджетів залежно від підпорядкування об’єкта благоустрою, а на земельних ділянках, переданих у власність, наданих у постійне користування або в оренду – за рахунок коштів їх власників або користувачів відповідно до нормативів, затверджених у встановленому порядку.
3.4. Видалення зелених насаджень здійснюється згідно \”Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 за погодженням з підприємствами об’єднання \”Київзеленбуд” на підставі розпоряджень районних у м. Києві державних адміністрацій, відповідних ордерів за погодженням Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві, а на території державного лісового фонду – на підставі лісорубних квитків, оформлених в установленому порядку.
 

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code