Як вибрати напівпромисловий лінолеум для балкону?

Лінолеум – один із найпопулярніших підлогових покриттів у світі. Він практичний, зручний у догляді, довговічний та доступний за ціною. Однак коли справа стосується вибору лінолеуму для балкона, потрібно враховувати деякі особливості.

Тип лінолеуму
Для балкона краще вибирати напівпромисловий лінолеум, тому що він міцніший і зносостійкіший, ніж звичайний побутовий лінолеум. Напівпромисловий лінолеум зазвичай має товщину понад 2 мм і складається з кількох шарів, що робить його міцнішим і стійкішим до дії зовнішніх факторів.

Спосіб укладання
Напівпромисловий лінолеум для балкона можна укладати як на бетонну підлогу, так і на фанеру або ДСП. При укладанні на бетонну підлогу рекомендується попередньо вирівняти його та обробити ґрунтовкою. При укладанні на фанеру або ДСП потрібно звернути увагу на їх стан – вони повинні бути рівними та надійними.

Опір волозі
Балкон – це відкритий простір, тому лінолеум має бути стійким до вологи. Найкращий варіант – лінолеум з водовідштовхувальним покриттям. Такий лінолеум буде легше очищатися від бруду і не буде схильний до руйнування від впливу вологи.

Опір ультрафіолетовому випромінюванню
На балконі лінолеум піддаватиметься впливу сонячних променів, які можуть спричинити вицвітання та втрату кольору. Тому важливо вибрати лінолеум, який стійкий до ультрафіолетового випромінювання.

Дизайн та колір
Напівпромисловий лінолеум для балкона може бути представлений у різних кольорах та дизайнах. Виберіть колір та дизайн, який відповідає вашим уподобанням та оформленню балкону.

Ціна
Ціна на напівпромисловий лінолеум може суттєво змінюватись.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code