Кухні на замовлення: що потрібно враховувати при створенні проєкту?

Плануючи ремонт на кухні, слід особливу увагу приділити підбору меблів. Від того, наскільки ергономічним і естетичним буде гарнітур, залежить комфорт господині, а значить, і її настрій. Знайти ідеальний готовий комплект досить складно, та і чи варто мучитися, якщо компанія LECONFORT.FACTORY готова втілити в реальність будь-яку вашу мрію.#nbsp;Замовити кухню#nbsp;за індивідуальним проєктом можна у будь-який зручний момент. Майстри безкоштовно заміряють об’єкт і дають гарантію на виготовлену продукцію.

Різновиди конфігурацій кухонь

Усі існуючі варіанти планування кухонь можна поділити на дві великі групи:

  • Прямі. Елементи гарнітура, у тому числі мийка і плита, розташовуються в один ряд. Така конфігурація найчастіше використовується в маленьких кухнях, де необхідно економити простір. Стандартна ширина стільниці – 60 см.
  • Кутові. Частини комплекту розміщуються уздовж суміжних стін приміщення. Завдяки цьому можна не тільки збільшити площу робочої поверхні, але й оригінально зонувати кімнату. Бічна стільниця може бути вужча за основну – 40-50 см.

Важливо пам’ятати про правило трикутника, яке робить кухонний простір більш практичним та зручним. Кухонні прилади (плиту, холодильник, мийку) слід розташовувати на відстані не більше 1,5 метра один від одного.

Створюючи#nbsp;кухні на замовлення, дизайнери LECONFORT.FACTORY враховують побажання клієнта й актуальні тренди. Щоб візуалізувати ідею, виконується 3D-проєкт.

Особливості конструкції тумб і шаф

Тумби рекомендовано накривати суцільною стільницею, щоб уникнути потрапляння сміття і вологи у щілини. Якщо зробити це неможливо, з’єднання зміцнюють спеціальними заглушками і планками. Фурнітура, яка використовується для#nbsp;кухні на замовлення Київ, повинна бути якісною і довговічною, щоб дверцята відкривалися легко та без стороннього звуку.

Оптимальна висота навісних шафок – від 60 до 72 см, відстань від стільниці до шафи – 60 см, глибина – 28-30 см. Однак перевага виготовлення#nbsp;кухні на замовлення#nbsp;полягає в тому, що розмір тумб і шафок можна варіювати, створюючи унікальний гарнітур для власних потреб.

Доповнення стандартного проєкту кухні

Шафки, полички та обладнання – далеко не всі елементи, з яких може складатися кухонний гарнітур. Індивідуальний проєкт нерідко доповнюють барною стійкою, оригінальними перегородками, підставками для кімнатних рослин.

Кухні на замовлення Київ#nbsp;у виконанні LECONFORT.FACTORY – це бездоганна якість меблів і суворе дотримання обумовлених термінів виготовлення.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code