Розміщення тимчасових споруд

С этого надо начинать!

Згідно Переліку об\’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються містобудівні умови та обмеження не надаються на добудову приміщень до 30 кв.м та/або їх  дообладнання  із встановленням  окремих основних засобів при дотриманні будівельних норм та правил, розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності,  малі  архітектурні форми.

Містобудівні умови та обмеження є обов`язковими для початку виконання проектних робіт, на які необхідно мати сертифікат архітектора, ліцензію на виконання певних видів проектних робіт.

Разом з тим, в разі якщо містобудівні умови та обмеження не потрібно отримувати то розробляти проектну документацію також не потрібно. Бо проектна документація не буде мати статус проектної без попередньо отриманих вихідних даних для проектування об`єктів містобудування, містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Беремо приклад коли до існуючого будинку в місті необхідно добудувати магазин, або інше приміщення. 

Згідно законодавства спочатку необхідно вирішити земельне питання відповідно до законодавста.

Наприклад для об`єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку.

Далі на підставі ескізу забудови (колишні передпроектні пропозиції)  можна вирішити принципові архітектурні і містобудівні вимоги до майбутньої забудови, який можна замовити у відповідного архітектора.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code