Громадські зони Г.

Громадські зони Г.
Ділові зони Г-1 призначаються для розташування адміністративних, наукових, ділових, фінансових, супутніх до них елементів транспортної інфраструктури (стоянок, паркінгів). В громадських зонах також можуть розташовуватись житлові будинки.
Навчальні зони Г-2 призначаються для розташування закладів середньої спеціальної  і вищої освіти. Зони вищих і середньо-спеціальних навчальних закладів встановлюються з метою  концентрації освітніх і супутніх до них функцій: навчальних, інформаційних, культурних, оздоровчих, дозвілля.
Культурні та спортивні зони Г-3 призначаються для розташування крупних культурно-мистецьких та спортивно-видовищних комплексів, концертних залів, театрів, кінотеатрів тощо.
 Лікувальні зони Г-4 призначаються для розташування лікарень, поліклінік,амбулаторій, аптек.
Торгівельні зони  Г- 5  призначаються для розташування магазинів, торгівельних центрів,ринків.
5.10. Житлові зони Ж.
Житлові зони у своєму складі містять території, що призначаються для розташування житлових будинків, споруд для зберігання індивідуальних транспортних засобів, окремих  вбудованих чи прибудованих об’єктів соціального і культурно-побутового обслуговування населення та інших об’єктів, що не потребують встановлення санітарно-захисних зон та не створюють негативного впливу на оточуюче середовище.
Житлові зони призначені для забудови житловими будинками  різних типів і поверховості в залежності від місця розташування і характеру забудови території.
  – садибної забудови Ж-1 розташування одноквартирних житлових будинків до З поверхів із земельними ділянками та зблокованих одно-двоквартирних житлових будинків на сусідніх земельних ділянках. 
Допускається розміщення об’єктів обслуговування цієї зони, гаражів для збереження автомобілів, споруд інженерно-технічного забезпечення. 
 –  блокованої малоповерхової забудови Ж-2 розташування зблокованих житлових будинків з виходом з кожної квартири на земельну ділянку з поверховістю до 3 поверхів.
Допускається розміщення об’єктів обслуговування цієї зони, гаражів для зберігання автомобілів, споруд інженерно-технічного забезпечення.
– змішаної житлової забудови середньої поверховості та громадської забудови Ж- 3;
розташування багатоквартирних житлових будинків, супутніх об’єктів повсякденного обслуговування, некомерційних комунальних об’єктів, а також окремих об’єктів загальноміського значення;
– змішаної багатоповерхової житлової забудови та громадської забудови   Ж4.
– розташування багатоповерхових житлових будинків поверховістю вище ніж 5 поверхів, супутніх об’єктів повсякденного обслуговування   населення, комунальних об’єктів, окремих об’єктів загальноміського значення.
5.11 Рекреаційні зони Р.
належать території, що призначаються  і використовуються для відпочинку населення:
          – рекреаційні зони природних ландшафтів Р-1,  для забезпечення збереженості унікальних природних ландшафтів – об’єктів. Мета організації зони полягає у збереженні цінних природних особливостей і ландшафтів; планувальні містобудівні заходи мають здійснюватися з мінімальним впливом на вразливі елементи природного середовища;
– рекреаційні зони активного відпочинку Р-2 призначаються для виконання активних рекреаційних функцій. До них належать  міські території загального користування з відповідними об’єктами для активного відпочинку населення та громадські центри. Ці території мають бути забезпечені високим рівнем благоустрою, належним переліком постійних споруд для активного відпочинку, тимчасових споруд та інших об’єктів супутніх видів активності;
– рекреаційні  зони озеленених територій загального користування Р-3 призначаються для повсякденного відпочинку населення і включає парки, сквери, сади, бульвари, міські ліси, водойми;
– рекреаційні зони дач та колективних садів Р-4.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code