ІНСТРУКЦІЯ про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
19.06.2003 N 389
 
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
4 липня 2003 р.
за N 547/7868
 
ІНСТРУКЦІЯ про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) *
 
—————
     * Крім військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.
 
1. Загальні положення
 
     1.1. Приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) державної та комунальної форми власності здійснюється на конкурсній основі.
     Приймання до загальноосвітніх класів більш ранніх ступенів навчання, що залежно від потреб населення та місцевих умов можуть входити до складу гімназій, ліцеїв, колегіумів, відбувається без конкурсу.
 
     1.2. Порядок приймання дітей (учнів, вихованців) до загальноосвітніх навчальних закладів (далі – навчальні заклади) приватної форми власності визначається директором навчального закладу та затверджується його засновником (власником).
 
     1.3. Відповідно до цієї Інструкції, Положення про загальноосвітній навчальний заклад ( 964-2000-п ) та на підставі Статуту навчального закладу робочі групи з числа педагогічних працівників розробляють Правила конкурсного приймання, що обговорюються на спільному засіданні педагогічної ради і ради навчального закладу, схвалюються ними та затверджуються директором навчального закладу за погодженням з відповідним органом управління освітою **.
 
—————
     ** Для загальноосвітніх навчальних закладів, підпорядкованих іншим центральним органам виконавчої влади, функції органу управління освітою виконує відповідний центральний орган виконавчої влади.
 
     1.4. У конкурсному відборі (конкурсі) можуть брати участь діти (учні, вихованці) незалежно від місця проживання.
 
     1.5. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code