Проведення технічного обстеження

Проведення технічного обстеження
1. Технічне обстеження об\’єктів проводиться відповідно до цього Порядку з урахуванням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, а також особливостей, передбачених пунктом 6 цього розділу.
2. Технічне обстеження проводиться суб\’єктом господарювання, який має у своєму складі відповідних виконавців, що згідно із Законом України \”Про архітектурну діяльність\” одержали кваліфікаційний сертифікат, або фізична особа – підприємець, яка згідно із цим Законом має кваліфікаційний сертифікат (далі – виконавці).
3. Технічне обстеження включає такі етапи:
попереднє (візуальне) обстеження об\’єкта, у тому числі огляд і фотографування об\’єкта та його конструктивних елементів, виконання обмірів, визначення категорії складності об\’єкта, аналіз проектної та іншої технічної документації (за наявності);
детальне (інструментальне) обстеження об\’єкта, у тому числі визначення параметрів і характеристик матеріалів, виробів та конструкцій, із залученням фахівців відповідної спеціалізації та атестованих лабораторій (за необхідності).
Якщо етапи технічного обстеження об\’єкта, що проводилось, не збігаються з названими етапами, зазначаються фактично пройдені етапи технічного обстеження.
4. Не дозволяється проведення технічного обстеження виключно за фотографіями, відеозаписами, кресленнями чи іншими документами без візуального огляду об\’єкта.
5. На підставі інформації, отриманої під час технічного обстеження, з урахуванням виду, складності, технічних та інших особливостей об\’єкта, проведених заходів, передбачених пунктом 3 цього розділу, а також даних технічного паспорта, проектної та іншої технічної документації на об\’єкт (за наявності) виконавець проводить оцінку технічного стану об\’єкта та складає звіт про проведення технічного обстеження за формою, наведеною в додатку 1 до цього Порядку.
Пронумерований, прошнурований звіт підписується та скріплюється особистою печаткою виконавця (за наявності) і затверджується суб\’єктом господарювання, який проводив технічне обстеження (для юридичних осіб).
6. Технічне обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно проводиться виконавцем (експертом (інженером) з технічної інвентаризації) під час їх технічної інвентаризації лише за результатами попереднього (візуального) етапу обстеження з проставлянням у технічному паспорті відмітки за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку.
Відмітка про проведене технічне обстеження проставляється у технічному паспорті на схематичному плані земельної ділянки.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code