ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕДАЧІ ДОКУМЕНТІВ
 

     4.1. Зберігання оригіналів документів по іпотечних кредитах, права вимоги за якими набуті Установою, здійснюється в Установі або, за її дорученням, у первинного кредитора. Порядок передачі та зберігання оригіналів документів у первинного кредитора регламентується окремим договором щодо відповідального зберігання.
 

     4.2. Протягом строку дії договору про іпотечний кредит за письмовим запитом первинного кредитора Установа може надати оригінал будь-якого документа (або його завірену копію), що знаходиться у кредитній справі позичальника. Передача оформлюється актом приймання-передачі, у якому обов\’язково має бути обумовлена відповідальність первинного кредитора за схоронність тимчасово наданих документів.
 

     4.3. Оригінали документів або нотаріально завірені копії передаються представнику первинного кредитора, вказаному у письмовому запиті на тимчасову видачу документів, протягом 5 (п\’яти) робочих днів з моменту реєстрації запиту Установою, та за умови пред\’явлення відповідно оформленої довіреності та документа, що засвідчує особу представника.
 

     4.4. Надані первинному кредитору документи мають бути повернені до Установи не пізніше 10 (десяти) робочих днів від дати їх отримання. Продовження цього терміну може здійснюватись за обґрунтованим письмовим клопотанням первинного кредитора.
 

     4.5. У разі передачі позичальником оригіналів правовстановлюючих документів щодо предмета іпотеки на зберігання до первинного кредитора останній повинен надати зобов\’язання після здійснення Установою набуття прав вимог за іпотечним кредитом продовжувати зберігання цих документів та здійснювати будь-які дії щодо них лише за письмовим погодженням з Установою. Таке зобов\’язання має бути надано шляхом підписання додаткової угоди до договору на відповідальне зберігання, укладеного між позичальником та первинним кредитором.
 

     4.6. У разі зберігання оригіналів правовстановлюючих документів на предмет іпотеки в Установі після повного погашення заборгованості за кредитом Установа протягом 15 (п\’ятнадцяти) робочих днів повертає позичальнику через первинного кредитора на підставі акта приймання-передачі всі оригінали правовстановлюючих документів по предмету іпотеки.
 

     4.7. Після повного виконання позичальником своїх зобов\’язань за договором про іпотечний кредит Установа здійснює архівне зберігання кредитної справи позичальника протягом встановленого строку у відповідності до внутрішніх положень Установи.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code