Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
1016 16

Доброго дня. Прошу надати консультацію.

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Ответ на вопрос | Просмотров: 1 802
Доброго дня. Прошу надати консультацію.
Забудівник отримав  в оренду земельну ділянку в 2006 році (договір оренди на 25 років), для будівництва багатоповерхового житлового будинку, але не почав на ній будівництво до сьогоднішнього дня. Прошу дати розяснення, чи зобовязує чинне законодавство і в який термін приступити до будівництва будинку? Чи порушує він, не починаючи будівництво? Чи зміниться його кошторисна документація з моменту виготовлення (з 2006 року, якщо... він її виготовляв...) і чи потрібно буде переробляти її?


З А К О Н  У К Р А Ї Н И   Про оренду землі 
Право  на  оренду земельної ділянки державної або комунальної власності,  наданої  для  будівництва житлового будинку, може бути відчужене  орендарем  за  згодою  орендодавця  у  разі,  якщо таке будівництво розпочате, на строк та на умовах, визначених первинним договором  оренди,  або якщо таке відчуження передбачено первинним договором оренди. 

Щодо кошторисної або проектної документації та якщо замовник юридична особа.
Наразі треба користуватися ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності", зокрема отримувати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки і т.п.

 Комментарии по данной теме: Доброго дня. Прошу надати консультацію.

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.