Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0316 10

Оформлення виконавчої документації і прийняття в експлуатацію підземних споруд

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Проекты инженерных сетей | Просмотров: 1 826
Оформлення виконавчої документації і прийняття в експлуатацію підземних споруд

1. Виконавчі креслення трас підземних комунікацій і інженерних споруд складаються підрядними будівельними організаціями на кресленнях М = 1:500 (світлокопіях), узгоджених з інженерним управлінням ГоловАПУ.

На креслення наносяться комунікації і споруди, які будуються, з обов'язковою постановкою контрольних цифрових прикладів.

Якщо в складі проектної документації є поздовжній профіль, то на нього наносяться контрольні відмітки.

При наявності в проектній документації резервних азбоцементних труб останні повинні бути нанесені на виконавчі креслення разом з трасами підземних комунікацій з позначенням кількості каналів і визначенням їх положення по вертикалі і горизонталі.

2. Виконавчі креслення підписує головний інженер БМУ, виконроб, геодезист і замовник, після чого будівельна організація передає їх для попереднього приймання інженерному управлінню ГоловАПУ.

3. Забудовники, які одержали виконавчі креслення по раніше оформлених замовленнях, передають їх ПТБ або проектній організації для виконання контрольно-геодезичної зйомки з метою перевірки виконавчих креслень і контролю відповідності збудованих трас з узгодженим проектом, а також поповнення чергових планів М = 1:500 з підземними комунікаціями.

Контрольно-геодезична зйомка повинна виконуватися до засипання траншей з обов'язковою перевіркою цифрових прив'язок, вказаних на узгоджених проектах.

Нанесення на чергові плани М = 1:500 збудованих трас обов'язкове, але дозволяється тільки після приймання, контрольно-геодезичної зйомки працівником інженерного управління ГоловАПУ.

4. До складання і здачі виконавчих креслень будівельні організації повинні нести охорону опорних знаків, від яких ведуться розбивки трас мереж, - крапок червоних ліній, будівельної мережі і меж відводу.

5. Після прийняття інженерним управлінням креслень і контрольно-геодезичної зйомки з нанесенням на чергові плани М = 1:500, інженерне управління видає довідку про прийняття виконавчої документації.

6. Всім експлуатаційним організаціям забороняється приймати в експлуатацію інженерні комунікації без довідки інженерного управління ГоловАПУ про прийняття виконавчої документації.

7. Інженерні комунікації і споруди, які будуть прийняті в експлуатацію без довідки інженерного управління ГоловАПУ і не будуть нанесені на чергові плани, не можуть бути враховані при проектуванні і будівництві і відповідальність за порушення і матеріальні збитки, пов'язані зі зруйнуванням цих мереж, будуть віднесені за рахунок тих, хто дозволив їх експлуатацію.

 Комментарии по данной теме: Оформлення виконавчої документації і прийняття в експлуатацію підземних споруд

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.