Оформлення виконавчої документації і прийняття в експлуатацію підземних споруд

Оформлення виконавчої документації і прийняття в експлуатацію підземних споруд
1. Виконавчі креслення трас підземних комунікацій і інженерних споруд складаються підрядними будівельними організаціями на кресленнях М = 1:500 (світлокопіях), узгоджених з інженерним управлінням ГоловАПУ.
На креслення наносяться комунікації і споруди, які будуються, з обов\’язковою постановкою контрольних цифрових прикладів.
Якщо в складі проектної документації є поздовжній профіль, то на нього наносяться контрольні відмітки.
При наявності в проектній документації резервних азбоцементних труб останні повинні бути нанесені на виконавчі креслення разом з трасами підземних комунікацій з позначенням кількості каналів і визначенням їх положення по вертикалі і горизонталі.
2. Виконавчі креслення підписує головний інженер БМУ, виконроб, геодезист і замовник, після чого будівельна організація передає їх для попереднього приймання інженерному управлінню ГоловАПУ.
3. Забудовники, які одержали виконавчі креслення по раніше оформлених замовленнях, передають їх ПТБ або проектній організації для виконання контрольно-геодезичної зйомки з метою перевірки виконавчих креслень і контролю відповідності збудованих трас з узгодженим проектом, а також поповнення чергових планів М = 1:500 з підземними комунікаціями.
Контрольно-геодезична зйомка повинна виконуватися до засипання траншей з обов\’язковою перевіркою цифрових прив\’язок, вказаних на узгоджених проектах.
Нанесення на чергові плани М = 1:500 збудованих трас обов\’язкове, але дозволяється тільки після приймання, контрольно-геодезичної зйомки працівником інженерного управління ГоловАПУ.
4. До складання і здачі виконавчих креслень будівельні організації повинні нести охорону опорних знаків, від яких ведуться розбивки трас мереж, – крапок червоних ліній, будівельної мережі і меж відводу.
5. Після прийняття інженерним управлінням креслень і контрольно-геодезичної зйомки з нанесенням на чергові плани М = 1:500, інженерне управління видає довідку про прийняття виконавчої документації.
6. Всім експлуатаційним організаціям забороняється приймати в експлуатацію інженерні комунікації без довідки інженерного управління ГоловАПУ про прийняття виконавчої документації.
7. Інженерні комунікації і споруди, які будуть прийняті в експлуатацію без довідки інженерного управління ГоловАПУ і не будуть нанесені на чергові плани, не можуть бути враховані при проектуванні і будівництві і відповідальність за порушення і матеріальні збитки, пов\’язані зі зруйнуванням цих мереж, будуть віднесені за рахунок тих, хто дозволив їх експлуатацію.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code