Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0316 10

Планування нового будівництва і реконструкція існуючих підземних споруд

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Проекты инженерных сетей | Просмотров: 1 825
Планування нового будівництва і реконструкція існуючих підземних споруд

1. Роботи по прокладанню підземних комунікацій і будівництву інженерних споруд повинні плануватися згідно з річними і перспективними планами забудови і реконструкції території районів міста і здійснюватися до спорудження будівель, будівництва і ремонту доріг, проведення благоустрою території.

2. З метою скорочення розриття проїжджої частин вулиць при проектуванні будівництва нових вулиць, шляхів, площ, реконструкції існуючих необхідно передбачати згідно зі схемами розвитку підземних інженерних комунікацій і за погодженням з відповідними експлуатаційними організаціями закладку на перехресті вулиць (проїздів) необхідної кількості каналів і футлярів з камерами для прокладання вказаних підземних комунікацій.

3. Головні управління, управління, відділи виконкому, міністерства і відомства, що здійснюють будівництво в м. Києві, представляють щорічно до 1 червня попереднього року, що планується, в ГоловАПУ:

відомості про намічені об'єкти будівництва і передбачені строки проведення робіт по прокладці і переустрою підземних споруд на вулицях.

Управління "Київупршлях" щорічно до 1 червня подає ГоловАПУ на погодження перелік об'єктів капітального ремонту шляхового покриття на вулицях міста.

4. З метою скорочення розриття в місті і впорядкування робіт по будівництву та ремонту підземних споруд ГоловАПУ спільно з плановою комісією виконкому, ГоловУКБ, експлуатаційними і будівельними організаціями, на підставі матеріалів, вказаних в п. 3, розробляє річні зведені плани будівництва об'єктів зі вказівкою строків прокладання, переустрою і ремонту всіх видів підземних споруд.

 Комментарии по данной теме: Планування нового будівництва і реконструкція існуючих підземних споруд

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.