Планування нового будівництва і реконструкція існуючих підземних споруд
1. Роботи по прокладанню підземних комунікацій і будівництву інженерних споруд повинні плануватися згідно з річними і перспективними планами забудови і реконструкції території районів міста і здійснюватися до спорудження будівель, будівництва і ремонту доріг, проведення благоустрою території.
2. З метою скорочення розриття проїжджої частин вулиць при проектуванні будівництва нових вулиць, шляхів, площ, реконструкції існуючих необхідно передбачати згідно зі схемами розвитку підземних інженерних комунікацій і за погодженням з відповідними експлуатаційними організаціями закладку на перехресті вулиць (проїздів) необхідної кількості каналів і футлярів з камерами для прокладання вказаних підземних комунікацій.
3. Головні управління, управління, відділи виконкому, міністерства і відомства, що здійснюють будівництво в м. Києві, представляють щорічно до 1 червня попереднього року, що планується, в ГоловАПУ:
відомості про намічені об\’єкти будівництва і передбачені строки проведення робіт по прокладці і переустрою підземних споруд на вулицях.
Управління \”Київупршлях\” щорічно до 1 червня подає ГоловАПУ на погодження перелік об\’єктів капітального ремонту шляхового покриття на вулицях міста.
4. З метою скорочення розриття в місті і впорядкування робіт по будівництву та ремонту підземних споруд ГоловАПУ спільно з плановою комісією виконкому, ГоловУКБ, експлуатаційними і будівельними організаціями, на підставі матеріалів, вказаних в п. 3, розробляє річні зведені плани будівництва об\’єктів зі вказівкою строків прокладання, переустрою і ремонту всіх видів підземних споруд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *